Naujienos
Piešinių paroda „Eko drąsa“ Seime

Birželio 8-ąją, 13 val. LR seime vyks 460 mokyklų apėmusios ekologinės akcijos "Eko drąsa" baigiamosios parodos atidarymas. Joje lankytojų akis džiugins net 86 mažųjų menininkų darbai. Tarp jų ir alizavietės Linetos Užusenytės piešinys!
Ekologinėms temoms pradedant užimti pirmuosius spaudos puslapius, projektas "Drąsinkime ateitį" kartu su partneriais visą pavasarį kvietė prie aplinkosaugos prisidėti net ir mažiausiuosius visuomenės dalyvius. Tam buvo skirta didžiausio masto Lietuvoje ekologinė ugdymo įstaigų akcija "Eko drąsa", neapsiribojusi vien piešinių konkursu: jos metu mokyklos rinko makulatūrą bei aplinkai žalingas elektronines atliekas, vyresni mokiniai kūrė socialines reklamas. Akcijos pabaiga bus iškilmingai paminėta ir iniciatyvos rezultatai aptarti birželio 8 d. LR seime rengiamos mažųjų ekologinio-meninio konkurso laureatų darbų parodos atidaryme.
Sveikinimo žodį šiame renginyje tars švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Valentinas Stundys. Projekto „Drąsinkime ateitį“ vadovas Edmondas Babenskas papasakos apie ekologinio moksleivių švietimo svarbą,  o iniciatyvos partneriai - asociacijos EPA direktorius Giedrius Mikulskas bei „Ecoservice“ generalinis direktorius Saulius Budrevičius pristatys sėkmingai įvykdytos akcijos rezultatus.
Eksponuojamuose vaikų darbuose atsispindi tai, kaip jie supranta gamtos apsaugą. Jaunieji dailininkai stengėsi perduoti žinutę pasauliui, kaip kiekvienas gali padėti gamtai. Paroda vyks birželio 8 – 12 dienomis seimo antrųjų rūmų fojė. Įėjimas nemokamas.

plačiau
 
Iš 12 dalyvių- 9 laureatai!

Paskelbti respublikinio vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo Žvilgsnis 2012“ vertėjų iš anglų kalbos rezultatai. Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje  iš 12 dalyvavusių konkurse mokinių devyni tapo laureatais. Tai ketvirtokai:  AISTĖ ZABLOCKYTĖ ir JUSTAS PUZELIS; septintokai: ALGIMANTAS KAMINSKAS ir ANDRĖJA VAREIKAITĖ; aštuntokė KLEMENTINA PŪKAITĖ; devintokai: DALĖ MIKNEVIČIŪTĖ, DALĖ MIKNEVIČIŪTĖ, ir TAUTVYDAS STANIŪNAS, dešimtokas KONSTANTINAS PŪKAS.

plačiau
 
Išvyka į Tervetės parką
Išvyka į Tervetės parką

Gegužės 25 d. antros klasės mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikai su tėveliais ir mokytojomis vykome į Latviją aplankyti Tervetės parko. Patys mažiausieji su nekantrumu laukė Lietuvos- Latvijos sienos, nes jų manymu, tai turėjo būti aukšta iš plytų sumūryta siena. 

plačiau
 
Apdovanoti už aktyvų dalyvavimą!
Apdovanoti už aktyvų dalyvavimą!

Gegužės 30 d., į „Eko drąsos“ akcijos baigiamąjį edukacinį renginį Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos delegacija.
Pasigėrėję puikiu grupės „Bjelle ir Peru“ koncertu, plojome akcijos laureatams. Alizavietė Dalė Miknevičiūtė tapo rašinio konkurso „Mano žalias gyvenimas“ laureate, devintokų komanda: Dalė Miknevičiūtė, Aistė Medelinskaitė, Monika Stonikutė, Tautvydas Staniūnas- socialinės ekologinės reklamos, kurią sudarė lankstinukas, plakatas ir reklaminis filmukas – nugalėtojai. Livetos Užusenytės piešinys „Kaip aš padedu gamtai“ atrinktas piešinių parodos Seime ekspozicijai.

plačiau
 
Alizavos „ Sodėlis“ sekminių šventėje
Alizavos „ Sodėlis“ sekminių šventėje

Kupiškio rajono Šepetos jaunimo centras „Iš lempos“ organizavo sekminių šventę, kurioje dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos etnografinis ansamblis „Sodėlis“.

plačiau
 
„Skrisk, bitute, čiūto“
„Skrisk, bitute, čiūto“

Gegužės 28 d. Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji dailininkai dalyvavo pavasariniame meniniame Kupiškio rajono plenere Viktariškių km Veronikos Šleivytės galerijoje.
Šių metų plenero tema „Skrisk, bitute,čiūto“ skirta respublikiniam bitininkų sujudimui Kupiškyje.
Mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse: avilių dekoravimas, bitės atvaizdas gamtinėje medžiagoje, smėlis- žemė ir kūryba, fantastinis bitės rūbas, bitės atvaizdas koliaže.
Jauniesiems kūrėjams talkino puikus oras, smagi nuotaika, skanūs laužo kepsniai.

plačiau
 
Ne tik noro, bet ir pastangų!
Ne tik noro, bet ir pastangų!

Gegužės 25 d. , susirinkę į Vilniuje vykusią baigiamąją nacionalinio tautinio  ir pilietinio ugdymo projekto „Piliečio žadintuvas“  konferenciją dalyviai iš visos Lietuvos džiaugėsi pasiekimais- novatoriškomis žiniomis apginkluotais žmogiškaisiais ištekliais.

plačiau
 
Žaliųjų šventėje
Žaliųjų šventėje

Gegužės 19 d. Vilniaus „Lėlės“ teatre vyko „Žaliojo kodo“
„Žalių žaidimų“ dalyvių apdovanojimų šventė, kurioje dalyvavo ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai. Mažyliai su savo vadove Rima Dyraite konkurse dalyvavo iš antrinių žaliavų gamindami gėlytes „TRAPUS EKO ŽIEDELIS“.

plačiau
 
Alizavos mokyklos jaunieji aktoriai Biržuose
Alizavos mokyklos jaunieji aktoriai Biržuose


Gegužės 18 d., po pamokų, mes,  Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji aktoriai, išskubėjome į Biržus. Čia vyko regioninio parko lankytojų centro ekspozicijos atidarymas. Į šventę suvažiavo gamtos mylėtojai iš visos Lietuvos ir netgi kaimynai iš Latvijos.

plačiau
 
Pateko į dvidešimtuką

Susumuoti ir paskelbti XII Nacionalinio Č.Kudabos geografijos konkurso dalyvių rezultatai. Į šių metų konkursą atvyko 906 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos devintokė Dalė Miknevičiūtė tarp 151 devintoko- dvidešimta.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  sekantis  >>