Naujienos
Humoras – kalėdiniame karnavale
Humoras – kalėdiniame karnavale

Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai Kalėdiniam karnavalui pasirinko humoro temą. Mokiniai kūrė linksmas istorijas, lipdydami jas iš pasakų, anekdotų, reklamų, satyrinių apysakų. Penktokai- šeštokai parodė „Nagų ir ragų“ šou, septintokai suvaidino kvailų kiškių mokyklėlę, aštuntokai – linksmus anekdotus, devintokai parodijavo muzikos žvaigždes, dešimtokai – šiuolaikinę pasaką „Trys paršiukai“.

plačiau
 
Kalėdų eglutė
Kalėdų eglutė

Gražią šventę sau ir savo  mamytėms surengė Alizavos pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos. Kiekvienos klasės mokinukai dainavo, grojo, šoko. Rodė tėveliams, ką išmoko mokykloje. Dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Romaldos Likienės, suvaidino linksmą „Kalėdinę pasaką“. Po to įvyko susitikimas su Kalėdų seneliu.

plačiau
 
Šv. Liucijos dienoje ir alizaviečiai
 Šv. Liucijos dienoje ir alizaviečiai

Švedijoje gruodžio 13 d. tradiciškai švenčiama Šv. Liucijos diena. Šventoji Liucija- Sirakūzų šventoji, kuri mirė 310 m. per. Kr. Ją vaizduoja baltai apsirengusi moteris su žvakių karūna. Ji yra šviesos simbolis. Ši šventė yra senųjų švedų  pagonių ir krikščionių tradicijų mišinys, pažymintis šviesos šventę žiemos metu. Liucijos dieną visoje Švedijoje dainuoja chorai, vedini jaunos merginos, vaizduojančios šv. Liuciją.

plačiau
 
„Friends“
„Friends“

Alizavos mokyklos 3-4 klasių mokinukai su šventiška nuotaika vyko pas savo draugus Noriūnuose. Gražioje šventėje „Friends“ jie padainavo 2 angliškas daineles  “I love Christmas“ ir “What can you do?“.

plačiau
 
Anykščiuose pristatėme kupiškėnų tarmę
Anykščiuose pristatėme kupiškėnų tarmę

Tarmių festivalyje Kupiškio krašto tarmę reklamavo Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: skaitovė trečiaklasė Rusnė Baliūnaitė, pasakorė Dalė Miknevičiūtė (10 kl.) ir 6-10 klasių mokinių lėlių teatriukas „Vabalų vesėlios“ (13 mokinių, vadovė Romalda Likienė). Seną Pulgio Andriušio pasaką „Vabalų vestuvės“ išsivertę į savo krašto tarmę, moksleiviai kvietė pasigrožėti šmaikščia ir spalvinga Kupiškio krašto tarme bei pasijuokti iš žmonių ydų.

plačiau
 
Ypatingas Kalėdinis žaisliukas
Ypatingas Kalėdinis žaisliukas

Nors ir negausi, bet labai aktyvi Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė treti metai laikosi respublikos mokyklų mėnesio TOP-10. Aktyviausiems ir ištikimiausiems dalyviams projekto vadovai pateikė nuostabią Kalėdinę dovaną: pakvietė į akciją „Kalėdinis žaisliukas“. 5-10 klasių mokiniai dekoravo perdegusias nenaudojamas elektros lemputes ir gamino gražius žaisliukus. Visi mokinių darbeliai buvo nufotografuoti ir sukelti į www.drasinkimeateiti.lt mokyklos zoną. Įspūdingaisiais žaisliukais papuošę Kalėdų medelį penktadienį pasitikome ypatingus svečius, projekto „Drąsinkime ateitį“ komandą: vadovą Edmondą Bobenską, projektų koordinatorę Agnę Prokopaitę, lektorę Iloną Bernolienę. Jie pravedė labai vertingą pamoką „Lemputė nuo taupymo iki perdirbimo“. 

plačiau
 
,,Rokas veža“

Šventė rengiama kasmet nuo 2006 m. Tai buvo septintasis kartas, kai moksleivių entuziazmo užvestas muzikinis varikliukas įtraukė net ir mokytojus į repeticijų karuselę. Šis renginys nuo praeitų metų turi temą. Pernai metais mokiniai atliko bardų dainas, o šiemet kvietė visus įsijungti į roko muzikos vandenis.

plačiau
 
Rudeninė ekologinė akcija Alizavoje
Rudeninė ekologinė akcija Alizavoje

Lapkričio 30d. Alizavos mokyklos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti ekologinėje akcijoje „Renkame elektronines atliekas ir panaudotas baterijas“. Mokiniai  aktyviai dalyvavo akcijoje: vieni nešė, kiti vežė, treti nurodė pas kokį gyventoją reikia nuvažiuoti ir paimti stambų prietaisą. Ketvirtadienį su Alizavos seniūnijos paskirtu traktoriumi ir žmonėmis rinkome iš aplinkinių kaimų gyventojų elektronines atliekas. Pririnkome pilną priekabą. 20 televizorių, 4 skalbimo mašinas, 5 šaldytuvus, 6 monitorius, 2 kompiuterius, 14 radijų, 14 virdulių, 13 lygintuvų, 10 laidinių telefonų ir kitokių smulkių prietaisų. 746 vnt. panaudotų galvaninių elementų!

plačiau
 
Vaikų pramoginių šokių konkursas ,,Rudens paletė“
Vaikų pramoginių šokių konkursas ,,Rudens paletė“

2012 m. lapkričio 23 d.12 val.  Kupiškio kultūros centre vyko vaikų pramoginių šokių konkursas ,,Rudens paletė“. Šio konkurso organizatorė ir vyriausioji teisėja – Irina Bubnova. 

plačiau
 
Lėlių teatriuko spektaklis kaimo žmonėms
Lėlių teatriuko spektaklis kaimo žmonėms

Šeštadienį Alizavos mokyklos lėlių teatriukas vaidino Daukučių bendrovės nariams.
Kupiškėniškos tarmės spektaklis „Vabalų vesėlios“, pajuokiantis žmonių ydas: gobšumą, pavydą, persivalgymą, persigėrimą,- patiko kaimo žmonėms. Jaunosios aktorės pelnė daug plojimų ir simpatijų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  70  sekantis  >>