Naujienos
SVARBU

Kovo 30 d.- birželio 16 d. mokykloje ugdymo procesas vyko nuotoliniu būdu

Mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas, tel. nr.: 8 616 97 767

IKT koordinatorė Rasa Šlekienė,  kolegeras@gmail.com;                                                                               tel. nr. 8 613 54 231 

Ūkvedė Sandra Baliūnienė, tel. nr.: 8 614 30 046

Socialinė pedagogė Gražina Kigaitė, tel. nr. 8 611 01 545

 

 

 
 
Projektas „Dėl Alizavos stadiono rekonstrukcijos“
Projektas „Dėl Alizavos stadiono rekonstrukcijos“

Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra (toliau – CPVA) ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinė mokykla, atsižvelgdamos į Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. liepos 29 d. įsakymą Nr. V-868 „Dėl finansavimo skyrimo sporto projektams, susijusiems su esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontu“, pasirašė sutartį dėl Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamo sporto projekto Nr. SP2019-1-110 „Alizavos mokyklos stadiono rekonstrukcija“ įgyvendinimo ir tęstinumo įsipareigojimų vykdymo.

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti Alizavos pagrindinės mokyklos esamo stadiono būklę, rekonstruojant esamus sporto paskirties inžinerinius statinius ir sudaryti palankias sąlygas ugdyti Alizavos krašto vaikų, jaunimo, suaugusiųjų ir neįgaliųjų fizinį aktyvumą, siekiant populiarinti sveiką gyvenseną ir sporto veiklas.

plačiau
 
Skaitytojų protų mūšis nuotoliniu būdu
Skaitytojų protų mūšis nuotoliniu būdu

Balandžio 24 d. 14 val. prisijungė 30 mokinių – skaitytojų iš Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos, Antašavos mokyklos daugiafunkcio centro, Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos ir iš Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos. Protų mūšio dalyviai turėjo atsakyti į 40 klausimų (po dešimt apie kiekvieną knygą). Mokiniams teko išrinkti ne tik teisingą atsakymą iš 4 variantų, bet ir išsakyti poziciją apie knygų personažus, tam tikrus jų veiksmus, apibūdinti knygas.

plačiau
 
Laimėtas konkursas
Laimėtas konkursas

Alizavos pagrindinė mokykla dalyvavo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus organizuotame konkurse, skirtame Tarptautinei vaikų knygos dienai, ir laimėjo pagrindinį prizą – geriausių 2019 metų knygų rinkinį vaikams ir paaugliams.

plačiau
 
Vaikų Velykėlės 2020
Vaikų Velykėlės 2020

Alizavos pagrindinės mokyklos jungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai ir 1-6 klasių mokiniai dalyvauja labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ konkurse „Vaikų Velykėlės 2020“. Mokiniai nupiešė ir numargino kiaušinius, atsiuntė fotonuotraukas iš kurių padarėme koliažą- didelį margutį šalia mokyklos fasado. Kiekvieno mokinio piešinį atrasite laikraštuko „Šratinukas“ galerijoje.

plačiau
 
Rajoninėje technologijų olimpiadoje – pirma vieta!
Rajoninėje technologijų olimpiadoje  – pirma vieta!

Šių metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tema – „2020 Miniatiūra 20x20“.

Kupiškio r. bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų technologijų olimpiadoje dalyvavo penki Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Eva Ardavičiūtė (5 kl.),  Eimantas Čereškevičius (7 kl.), Milda Balnevičiūtė ir Elada Paslauskaitė (10 kl.) bei Adelė Baronaitė (8 kl.).

Pagrindinio ugdymo 7–8 ir 9–10 kl. (1-2 gimnazinė kl.) mokiniai vertinant jų darbus skirstomi į tris tikslines grupes: Mitybos, Tekstilės ir Konstrukcinių medžiagų.

Konstrukcinių medžiagų kategorijoje rajono Vertinimo komisija geriausiu pripažino Adelės Baronaitės sukonstruotą „Katiną“. Jį mokinė pagamino iš modelino, panaudojo ir audimo techniką.

 

plačiau
 
STEAM mokyklų tinklo narė
STEAM mokyklų tinklo narė

Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla tapo STEAM mokyklų tinko nare.STEAM  yra gamtamokslinė, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos ugdymo reforma, orientuota į kūrybiškumą ir techninę kūrybą.Ši integruota patirtinio mokymosi kryptis Europos šalyse tapusi prioritetu, pakeisiančiu ateities kartų išsilavinimą. Šiuo metu prie STEAM ugdymo prisijungusios keliasdešimt Lietuvos ugdymo įstaigų. Šio projekto iniciatorė – vyresn. informacinių technologijų mokytoja Rasa Šlekienė.

plačiau
 
Mokytojų lyderių organizuotas rytmetys
Mokytojų lyderių organizuotas rytmetys

Vasario 18 d. projekto „Lyderių laikas 3“ dalyvės, pedagogės Jūratė Ažubalytė ir Daiva Miciūnienė, prie kavos puodelio subūrė Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojus. Diskutuota ir ieškota bendrų kolektyvo susitarimų socialinių emocinių kompetencijų (savimonei, atsakingam sprendimų priėmimui, tarpusavio santykiams, socialiniam sąmoningumui, savitvardai) ugdymuisi bei savivaldaus mokymosi (mokiniai geba išsikelti mokymosi uždavinius, mokytojai geba organizuoti savivaldų mokymąsi) raiškai pamokoje.

Susipažinkite su „Dešimt susitarimų pamokai ir ne tik“ Kupiškio r. Alizavos pagrindinėje mokykloje.

plačiau
 
Viktorina „Aš myliu Lietuvą“
Viktorina „Aš myliu Lietuvą“

Alizavos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Lidija Vasiliauskienė pakvietė 5-10 klasių mokinius Vasario 16-ąją pasitikti linksma ir žaisminga istorinių žinių apie Lietuvą viktorina.

Istorijos žinias demonstravo penkios komandos: „Laisvės vaikai“ (5 kl.), „Lietuvaičiai“ (6-7 kl.), „Kryžiuočiai“ (8 kl.), „Ąžuolai“ (9 kl.) ir „Širdutės“ (10 kl.).

plačiau
 
Saugesnio interneto pamokos
Saugesnio interneto pamokos

Vasario 13 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai bendravo su „Augu internete“ mentoriumi Kęstučiu Žiūra, išgirdo nemažai vertingų patarimų, kaip būti saugesniam internete. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  50  60  70  sekantis  >>