Naujienos
„ Oi, kleve, kleve „
„ Oi, kleve, kleve „

Kovo 22 d. nuvykome į tradicine tapusią rajoninę jaunųjų miško bičiulių viktoriną. Komandą atstovavo 5 būrelio nariai: Rugilė 6 kl., Vaiva 6 kl., Karolis 6 kl., Šarūnas 6 kl. ir Liveta 7 kl. Su mokytoja Romalda Likiene jau iš anksto ruošėmės viktorinai ir daug sužinojome apie klevą. Pirmiausia prisistatėme šventės dalyviams ir komisijai, paskui sprendėme testą, mūsų urėdė Liveta turėjo atsakinėti viena urėdų testą. Buvo vertintas kūrybinis darbas apie klevą. Savo eilėraštį gražiai apipavidalinome ramalinos (kerpės) „ ažūru“. O nudrožtas iš klevo suvenyras-šaukštas tikrai puošė dirbinių stalą.

plačiau
 
Inkilėliai laukia gyventojų
Inkilėliai laukia gyventojų

Miškas buvo svetingas tą dieną, nes švietė saulutė, o sniegas, sukietėjęs nuo pavasario orų kaitos leido po mišką vaikščioti kaip geriausiu keliu. Buvo gera kvėpuoti tyru oru, klausytis įvairiausių garsų. 

plačiau
 
Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje
Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje

Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija dalyvavo Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje Balandžio 2-ąją nacionaliniame Kauno dramos teatre.
Čia susirinko patys geriausi Lietuvos knygų kūrėjai, rašytojai ir dailininkai, aktyviausi bibliotekininkai, geriausi skaitytojai. IBBY Lietuvos skyriaus valdybos pirmininkas Kęstutis Urba pakvietė visus nuimti praėjusių metų knygų derlių

plačiau
 
Jaunųjų turistų įspūdžiai
Jaunųjų turistų įspūdžiai

Antrą dieną autobusu išvykome į Kavarską, grįžome pėstute pagal Šventosios krantus  net 20 kilometrų! Pusiaukelėje kūrėme laužą ir kepėme dešreles. Miegojome sporto salėje ant grindų miegmaišiuose be čiužinių. Truko miego, bet buvo įdomu pamatyti Ukmergės kraštą. Buvo linksma. Visi buvome draugiški. Veiklos tikrai nepritrūko.

plačiau
 
Dalinosi patirtimi metodinėje praktinėje konferencijoje
Dalinosi patirtimi metodinėje praktinėje konferencijoje

Kupiškio rajono Antašavos pagrindinėje mokykloje įvykusioje metodinėje praktinėje konferencijoje „Ugdymas netradicinėse aplinkose“ Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojas Eimutis Sarsevičius skaitė pranešimą apie „Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės dalyvavimą projekto „Drąsinkime ateitį“ veiklose“. 10 klasės mokinė Dalė Miknevičiūtė demonstravo pačios sukurtą filmuką „Alizavos pagrindinės mokyklos piliečių žadintuvas“. 

plačiau
 
Sutartinių giedotojos regioniniame konkurse
Sutartinių giedotojos regioniniame konkurse

Alizavos pagrindinės mokyklos septintos klasės mokinė Viktorija Vareikaitė, aštuntos klasės mokinė Andrėja Vareikaitė ir dešimtos klasės mokinė Dalė Miknevičiūtė kovo 22 d. giedojo Kupiškio krašto sutartines „Ričiau lino žėdėlį“ ir „Linėli, linėli“ Aukštaitijos regiono moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „TRAMTATULIS-2013“. 

plačiau
 
Linksma šventė
Linksma šventė

Alizavos pagrindinės mokyklos devintokai surengė puikią šventę dešimtokams. Persirengę piratais pakvietė į salę, laivo denį, kursantus- dešimtokus. Pastarieji turėjo įveikti sudėtingus jėgos, žvejybos, šokių, drabužių dizaino, „lobių“ ieškojimo išbandymus

plačiau
 
Alizavos mokiniai pasitiko pasaulinę Žemės dieną
Alizavos mokiniai pasitiko pasaulinę Žemės dieną

Kovo 20dieną, pasaulinę Žemės dieną,  paminėjome susirinkę į “žaliąjį“  mokyklos koridorių.  Šią dieną buvo sutarta apsirengti kuo žaliau, solidarizuojantis su greitai sužaliuosiančia Žeme.
             Jaunųjų miško bičiulių būrelis „Ramalina“, pasipuošę žaliais šalikėliais su būrelio simbolika įžygiavome nešini Žemės vėliava. Vyriausias būrelio narys,  dešimtokas Žygimantas,  visą minėjimo laiką iškilmingai laikė Žemės vėliavą, o jaunieji miško bičiuliai visiems susirinkusiems priminė, kodėl švenčiama Žemės diena visame pasaulyje

plačiau
 
Paskaita apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę

Kovo 18 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje paskaitoje „Nepilnamečių administracinė ir baudžiamoji atsakomybė“. Paskaitą skaitė PVPK Kupiškio policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencinio poskyrio specialistė Elida Krikščiūnienė.

plačiau
 
Apie svajonę
Apie svajonę

2012 m. rudenį į visas Lietuvos mokyklas elektroniniu paštu nuskriejo „Žvaigždutės“ redakcijos kvietimas svajoti apie mūsų gyvenimą ir kurti „Mano svajones- 2013“.
Pasvajoti savo ugdytinius pakvietė ir Alizavos pagrindinės mokyklos 3-iokų ir 4-okų mokytoja Asta Balčiūnienė.
Apie mažųjų Lietuvos piliečių svajones išleistas moksleivių kūrybos žurnalas „Žvaigždutė“, 1000 egzempliorių tiražu. 7 puslapyje puikuojasi Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių svajonės, paprastos ir labai nuoširdžios.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  45   46   47   48   49   50   51   60  70  sekantis  >>