Naujienos
Valpurgijos šventėje
Valpurgijos šventėje

Balandžio 30d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai dalyvavo Švedijos ambasados Lietuvoje organizuojamoje Valborgo šventėje. Ši tradicinė švedų šventė minima naktį iš balandžio 30-osios į gegužės 1-ąją. Tai tikrojo pavasario pradžia. 

plačiau
 
Protų ringas
Protų ringas

Balandžio 26 d. Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisipildė jaunatviško šurmulio. Viktorinoje „Ką žinai apie 1863 m. sukilimą?“ susirungė net 6 komandos – Antašavos pagrindinės mokyklos „KNYGNEŠIAI“ (istorijos mokytoja – metodininkė Lidija Žekonienė), Alizavos pagrindinės mokyklos „KOMANDA“ (istorijos mokytojas – metodininkas Aurimas Martinka), Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos „KARO VADĖS“ (istorijos mokytoja – metodininkė Jugasė Kovaliūnienė), Kupiškio P. Matulionio progimnazijos „SUKILĖLIAI“ (istorijos mokytoja Nijolė Puzelienė ir Jovita Bražiūnienė), Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos „PATRIOTAI“ (vyr. mokytoja Lidija Galinienė), ir Subačiaus gimnazijos „S. PATRIOTAI“ (istorijos mokytoja – metodininkė Rimutė Nekrašinskienė).

plačiau
 
Tobulėti įkvepiantys įspūdžiai
Tobulėti įkvepiantys įspūdžiai

Lėlės... Daugiausiai dėmesio skyriau jų veikimo principams, valdymui. Aktoriai puikiai atskleidė kiekvieno personažo charakterį. Visus labiausiai sužavėjo lapė- labai guvi, charizmatiška, tokia tikra...“ „Puikiai parinktas muzikinis fonas. Skirtingai, negu mūsų, mėgėjų, vaidinimuose, jis paįvairintas dainomis, gamtos garsais. Sužavėjo gandrų kleketavimo imitavimas. Pasijaučiau taip, lyg vasarą sėdėčiau laukuose ir klausyčiausi tikrų gandrų.“ „Apšvietimas –įspūdingas! Medžių šešėlių žaismas suteikė spektakliui dinamikos bei paslaptingumo.“

plačiau
 
Talentai-2013

„Talentai-2013“ suvažiavo moksleiviai  ne tik iš Kupiškio, bet ir iš Anykščių, Utenos, Panevėžio rajonų. Vieni dainavo. Kiti grojo. Treti pasakojo. Ketvirti demonstravo piešimo, keramikos, akrobatinio važiavimo ir kt. talentus.

plačiau
 
Išvyka į Prūsagalės geomorfologinį draustinį
Išvyka į Prūsagalės geomorfologinį draustinį

Klegėdami draustiniu išgąsdinome gerves, kurios pakilo iš savo buveinės, antelę, kuri tikriausia dairėsi,  kur apsistoti, netgi kiškelį  nukūrusį per lauką.Smagu buvo pabraidyti  užlietu slėniu, stebėti mažų upeliukų gurgenimą tiesiai į Pyvesą, užvertus galvas paieškoti akimis ir paklausyti vyturiukų čirenimo, pamėgdžioti juos ir tiesiog pašūkauti plačiais tėviškės laukais. 

plačiau
 
„Vaikai ir lėlės 2013“
„Vaikai ir lėlės 2013“

Kupiškio viešosios bibliotekos laimėtas projektas „Lėlių teatras – džiaugsmas ir erdvė kūrybai“ suteikė galimybę ir kaimo vaikams bei paaugliams domėtis lėlių teatro menu, ugdyti meninį skonį ir kūrybiškumą, aktyviai dalyvauti kultūriniame rajono gyvenime.

plačiau
 
Kupiškėnų tarmės lobiai
Kupiškėnų tarmės lobiai

Po to traukėme viktorinos klausimus ir atsakinėjome. Apie Kupiškio krašto archeologinius paminklus, apie žmones garsinančius Kupiškio kraštą, apie knygas, apie seniausius Kupiškio miesto statinius. Peržiūrėjus video įrašus reikėjo įvardinti iš kokio kūrinio ištrauka, kas režisierius, kaip vadinasi, paklausius audio įrašą atspėti Kupiškio krašto dainas. Paaiškinti įvairiausius kupiškėniškus žodžius, įminti mįsles. Atpažinti ir išvardinti kupiškėniškai namų apyvokos daiktus, sodybos statinius, arklio pakinktus, arklines transporto priemones ir t.t.

plačiau
 
Sutelkėme jėgas ekologijai
Sutelkėme jėgas ekologijai

Nuoširdžiai dėkojame pavasarinėje akcijoje labai aktyviai talkinusiems tėveliams: Daliui Baronui, Sergejui Kočijevui, Vytautui Skaburskiui, Andrejui Vareikai; mokytojams: Eimučiui Sarsevičiui, Stanislavai Šarkienei, Jūratei Kuliukienei;  mokiniams: Dalei Miknevičiūtei, Klementinai Pūkaitei, Andrejai , Viktorijai ir Laurynui Vareikoms, Airai Balnevičiūtei, Monikai Kočijevaitei, Steponui Ulinskui, Kotrynai ir Adelei Baronaitėms, Inetai Medelinskaitei, Justui Puzeliui, Jonei Baradinskaitei, Auridui ir Imantui Meškeliams, Aurelijui Janučiui, Neringai Skaburskytei, Auritai Trasikytei, Imantui ir Evelinai Dereškevičiams, Rokui Vaitiekūnui.

plačiau
 
Jaunieji pasakų kūrėjai važiuos į Kauną!

Alizavos pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai su savo mokytoja Asta Balčiūniene dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su leidykla „Kalendorius“ organizuotame mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Šio renginio globėja p. Alma Adamkienė. Net 3 trečiokai tapo šio konkurso nugalėtojais ir gegužės 3 dieną kviečiami atvykti į apdovanojimų šventę, kuri vyks Kauno Valstybiniame lėlių teatre! Tai Aurelijus Janutis, Milda Balnevičiūtė ir Rusnė Baliūnaitė!
 

plačiau
 
Vaikų velykėlių šventė
Vaikų velykėlių šventė

Balandžio 8 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai per dailės pamokas piešė gražiausiais senobiniais raštais išmargintą margutį , o po pamokų susirinko į II aukšto fojė, į Atvelykio šventę- Vaikų velykėles 2013. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  44   45   46   47   48   49   50   60  70  sekantis  >>