Naujienos
„Karštos kojos“


Neformali jaunimo grupė prie Alizavos pagrindinės mokyklos CLUB ALIZAVA FOOTBALL vykdo projektą „KARŠTOS KOJOS“.
Gruodžio 15 dieną, sekmadienį, 11 valandą jaunieji futbolininkai kviečia futbolo mėgėjus į draugiškas varžybas. Varžybos vyks Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje.
ATEIK IR TU!
FUTBOLĄ MUMS ŽAISTI PATINKA!
PATIKS IR TAU!

 

plačiau
 
Mes rūšiuojam
Mes rūšiuojam

Alizavos mokyklos bendruomenė dalyvauja aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“. Svarbiausias šio projekto tikslas – mokyti moksleivius ir jų šeimos narius rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų bei pakuočių atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis, mažinti aplinkos taršą, šviesti ir informuoti visuomenę atliekų poveikio aplinkai ir rūšiavimo klausimais.

plačiau
 
Nugalėtojų apdovanojimai
Nugalėtojų apdovanojimai

2013 m. lapkričio 27 d. (trečiadienį) Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamasis skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ renginys – laureatų  ir dalyvių apdovanojimas.

plačiau
 
Žiūrėjome lėlių spektaklį
Žiūrėjome lėlių spektaklį

Tviskantis metalinis saulės diskas džiovinte džiovino ne tik broliuko Jonuko gerklę, bet ir visų žiūrovų. „Negerk, broliuk, kumeliuku pavirsi!“ Masyvi žirgo galva, pagaugais einantis žvengimas, galinga jaučio figūra, baisus maurojimas kėlė šiurpą, stiprino artėjančios nelaimės nuojautą. 

plačiau
 
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė „Žiema Šiaurėje“
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė „Žiema Šiaurėje“

Lapkričio 11 d. vakare susirinko Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė į  tradicine tapusią, daugelio moksleivių labai laukiamą, Šviesos ir žodžio šventę, pagrindinį Šiaurės šalių bibliotekų savaitės akcentą. Šių metų savaitės tema- Žiema Šiaurėje. Žiema- tai tamsa, šaltis, jaukus namų židinys, žvakučių liepsnelės, Kalėdų laukimas, vaišės, dovanos.

                      Įspūdingą žiemos šokį susirinkusiems pademonstravo jaunosios šokėjos: Viktorija Bartkevičiūtė (7 kl.), Vaiva Kučinskaitė (7 kl.), Kotryna Baronaitė (8 kl.),Laura Bartkevičiūtė (8 kl.), Liveta Užusienytė (8 kl.), Viktorija Vareikaitė (8 kl.). Šokio kompoziciją sukūrė ir šokti merginas išmokė mokytoja Irmina Puipaitė- Narbutienė.

plačiau
 
Dalyvavome konkurse-akcijoje „ SVEIKATOS FIESTA“
Dalyvavome konkurse-akcijoje „ SVEIKATOS FIESTA“

pasiekė džiugi žinia, kad keturi mokiniai ir būrelio vadovė esame pakviesti kaip nugalėtojai į Aktyvaus veiksmo dieną LMNŠC 2013m. lapkričio 7 d., kur laukė apdovanojimai ir ekskursija į Švenčionių vaistažolių fabriką ir edukaciniai užsiėmimai Šlyninkos vandens malūno amatų namuose.

plačiau
 
Šeimų varžytuvės
Šeimų varžytuvės

                     „Sakyk, mamyte, pasaką ilgiausią

                      Ir niekur nuo ratelio, niekur nenueik tu,

                      O aš gražiai Dievulį paprašysiu, pamaldausiu,

                      Kad tavo siūlas niekad nesibaigtų.“

                                                            Bernardas Brazdžionis.

                     

 

plačiau
 
Kulinarijos konkurse
Kulinarijos konkurse

Spalio 22 d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje vyko mokinių kulinarinis konkursas "Viskas iš morkų". Dalyvavo dvi mūsų mokyklos mokinės Klementina ir Kotryna. Reikėjo paruošti ir patiekti patiekalą per 60 min. iš savo atsivežtų produktų ir pristatyti, pateikti iš anksto paruoštą ir apipavidalintą patiekalo receptą. Merginos pagamino salotas "Sluoksniuota morka" ir morkų "pirštelius". 

plačiau
 
Susitikimas su Doloresa kazragyte
Susitikimas su Doloresa kazragyte

„Nelėkite per gyvenimą įsmeigę akis į mobiliukus! Suraskite laiko vasarą ar žiemą pakelti jas į dangų ir pažiūrėti, koks šiąnakt mėnulis, kokios žvaigždės, kokie miškai, nors trupučiuką, nors retkarčiais,“- palinkėjo mokykliniam jaunimui.

plačiau
 
Atstovavo Biržų regioninį parką
Atstovavo Biržų regioninį parką

Mūsų mokyklos komanda ( Vaiva Kučinskaitė 7 kl., Rugilė Kigaitė 7 kl., Steponas Ulinskas 8 kl ir Liveta Užusienytė 8 kl.) spalio 11 d. dalyvavo Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos organizuotoje viktorinoje „Pažink saugomas teritorijas“.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  39   40   41   42   43   44   45   50  60  70  sekantis  >>