Naujienos
Mūsų laimėjimai
Mūsų laimėjimai

Ketvirtadienį, rugsėjo 18 d., su savo mokyklos direktoriumi Gintaru Paškausku vykome į Vilnių, į  šventę  kurioje buvo apdovanoti projekto „Mes rūšiuojam“ sezono nugalėtojai.

                      Mes, Alizavos mokyklos mokiniai kartu su tėveliais, surinkome labai daug elektros ir elektroninės įrangos atliekų bei panaudotų baterijų ir už tai gavome UAB „REJBEN“ įsteigtą prizą: 2500Lt vertės baldus, suprojektuotus pagal mokyklos užsakymą. Šį prizą ir padėką „Už aktyvų dalyvavimą nacionaliniame projekte „Mes rūšiuojam“ ir atsakingą požiūrį į mus supančios aplinkos išsaugojimą“ mūsų direktoriui įteikė Gamintojų ir importuotojų Asociacijos ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“  vadovas Alfredas Skinulis. Aš ( Rusnė Baliūnaitė) socialiniame tinkle Facebook laimėjau  konkursą (atspėjau krepšininką, kuris pavaizduotas reklaminiame plakate) ir gavau dovanų originalų projekto „Mes rūšiuojam“ laikrodį

plačiau
 
Gražia švente pradėjome mokslo metus
Gražia švente pradėjome mokslo metus

Tiesias baltas takelis per širdį

Prie Alizavos mokyklos mielos.

Varpeliu kas paskambins dar sykį,

Kad sugrįžtų draugai atgalios...

Sugiedoję savo mokyklos himną Rugsėjo 1-osios šventę pradėjo Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė. Su Naujų mokslo metų pradžia visus pasveikino bei darbingų metų palinkėjo mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas, Kupiškio rajono meras Jonas Jarutis, Alizavos seniūnė Raminta Ribokaitė. 

plačiau
 
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

Per 2013/2014 mokslo metus Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė surinko 5 694 kg elektronikos atliekų, 61 kg senų baterijų, 960 kg makulatūros. Iš viso surinkome 2 426 taškus, kuriuos  mokslo metų pabaigoje  projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai – Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos  gamintojų ir importuotojų organizacija“- pavertė vertingais prizais. 

plačiau
 
Dyvų dyvai Vilniuje
Dyvų dyvai Vilniuje

Nuo pat ryto visus pasveikino karšta vasaros saulutė, žadėdama puikią dieną.  Išvažiavome 8 val., kad, pakliuvę į transporto kamščius, suspėtume laiku nuvykti. Linksmai nuklegėjome, gurkšnodami organizatorių dovanotą vandenį. Mūsų paženklintas autobusas galėjo sustoti prie pat Katedros aikštės. Įsikūrėme gražiame ir vėsiame Bernardinų sode. Čia mus su šypsena pasitiko Kupiškio r. švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius. Mūsų režisierė Irmina  kiekvienam įteikė po Dainų šventės dalyvio ženkliuką bei kortelę. Nepasiklysti didžiuliame dalyvių būryje padėjo žaviosios Varnos (Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės).

plačiau
 
Druskininkuose
Druskininkuose

Birželio 7 d. Alizavos pagrindinės mokyklos lėlių teatriukas kartu su tūkstančiais Lietuvos teatralų dalyvavo generalinėje Dainų šventės „Čia - mano namai“ 2014 Teatro dienos „Dyvų dyvai“ repeticijoje, kuri  buvo organizuota Druskininkuose. Vaidinome skverelyje prie vandens atrakcionų parko.

plačiau
 
Laiškas iš Dainų šventės Teatro dienos vyr. režisierės

Mieli, Teatro dienos Druskininkuose dalyviai!
Pirmiausia, nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie įveikė visus sunkumus ir atvyko į Druskininkus. Generalinės Teatro dienos repeticijos tikrai labai reikėjo. Vilniuje, tikiuosi, viskas vyks daug sklandžiau. Noriu visų atsiprašyti už organizacinius nesklandumus, nepatogumus... Žinau, kad visi labai pavargote, o dar ir saulė gerai pakepino, bet tikrai galite didžiuotis, kad visi kartu sukūrėte įdomią Teatro dieną su įspūdingu finalu! Apie meninius dalykus Jums parašys meno vadovė Danutė Vaigauskaitė, o aš savo ruožtu noriu paprašyti, kad parašytumėte man savo pasiūlymus, pastabas, ką dar reikėtų padaryti, kad Vilniuje visi būtume ir šventės dalyviai ir jos kūrėjai!
Padėkokite savo ištvermingiems aktoriams ir paprašykite, kad visi išmoktų finalo tekstą (Vilniuje jokių lapelių jau negalima bus pasiimti). Sėkmės darbuose, geros prasidėjusios VASAROS!


Irena Maciulevičienė


 

 
 
Dailės pleneras Uoginiuose
Dailės pleneras Uoginiuose


Birželio 3 d. mūsų mokyklos 13 mokinių vyko į rajono dailės mokinių plenerą Uoginių Adomo Petrausko muziejuje. Nusifotografavę bendroje nuotraukoje, apžiūrėję muziejų visi pasirinko jiems patinkančią meninę veiklą:Kotryna, Kamilė, Klementina ir Gintarė nuėjo tapyti; Laura su Viktorija piešė pieštukais; Edvinas, Arūnas, Justas dekoravo molio plokšteles, Liveta piešė pievose žydinčius augalus; o Aistė, Rugilė (6kl.) ir Vaiva spaudė augalų atspaudus audinyje.
Puikus oras leido šauniai padirbėti. Visi buvo pavaišinti dešrelėmis ir skania žolelių arbata. Po aptarimo apžiūrėjo  vieni kitų darbus ir pažadėjo kitais metais vėl važiuoti į plenerą.
 

plačiau
 
Jaunieji motociklininkai rungėsi Raguvoje
Jaunieji motociklininkai rungėsi Raguvoje

Gegužės 31 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotose Jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybose Raguvos gimnazijoje tarp 6 komandų dalyvavo ir 2 komandos iš Alizavos pagrindinės mokyklos. Jaunimo vadovas- mokytojas Eimutis Sarsevičius. Jaunieji vairuotojai rungėsi kliūčių ruože, estafetėje ir Kelių eismo taisyklių žinojime. Motociklai- vyriškas sportas: daug triukšmo, daug adrenalino, o tarp vyrų – aš- vienintelė mergina dalyvė. Motociklų sportas sunkus, bet mane labai „veža“. Įdomiųjų varžybų pažiūrėti atbėgo daugybė jaunuolių iš kito renginio, tą dieną vykusio Raguvos gimnazijoje- dainų konkurso „Spindulėlis“. Po ilgos ir atkaklios kovos susumavus rezultatus buvo išaiškinti nugalėtojai. Dvi pirmąsias vietas užėmė šeimininkai raguviečiai: 1-oji ir 2-oji Raguvos gimnazijos komandos. O trečiąją vietą „išplėšėme“ mes- 1-oji Alizavos mokyklos komanda: Ernestas Isajevas, Vygantas Vareika, Gintaras Vasiliauskas ir aš- Viktorija Vareikaitė.

plačiau
 
„ Ramalinos“ būrelis su pergale grįžo į mokyklą
„ Ramalinos“ būrelis su pergale grįžo į mokyklą

2014 m. gegužės16 dieną į rajoninę tradicinę jaunųjų miško bičiulių šventę – konkursą „Juodalksnių pavėsy“  Šepetos pagrindinėje mokykloje išsiruošė  Alizavos mokyklos „Ramalinos“  komanda. Patys vyriausi būrelio nariai: Liveta Užusienytė 8 kl., Rugilė Kigaitė 7 kl., Vaiva Kučinskaitė 7 kl., Šarūnas Babachinas 7 kl., Karolis Bartkus 7 kl. rimtai ruošėsi konkursui pagal gautus nuostatus. Teko sužinoti viską apie juodalksnį, tai teorinė konkurso dalis. Paruošėme ir namų darbą. Karolis ir Šarūnas sukalė inkilėlį didžiajai zylei, o Rugilė nupiešė  labai gražų  plakatą. Komandos prisistatymui suvaidinome Eugenijos Šimkūnaitės pasaką „Alksniai uldauninkai“, tuo pačiu pagaminome aliejuką iš juodalksnio lapų. Puikiai būrelio urėdo testą išsprendė stropioji Vaiva.

O kiti komandos nariai atliko ir praktinę užduotį.

       Džiugu, kad iš dešimties komandų jaunųjų miško bičiulių žinios buvo įvertintos trečiąja vieta. Komanda apdovanota Padėkos raštu ir dovanomis.

plačiau
 
Kupiškio bažnyčios 100 -mečio plenere
Kupiškio bažnyčios 100 -mečio plenere


Mūsų mokyklos mokiniai Kotryna, Laura, Žanas, Ernestas ir Aldas penktadienį dalyvavo Kupiškio bažnyčios 100-mečio plenere. Susirinko tapytojai iš visų rajono mokyklų. Po ekskursijos, kurią vedė muziejaus darbuotoja, visi pasidalino priemones, drobes ir kibo į darbus. Vaikinai tapė lauke, merginos pasirinko interjero detales. Šauniai padirbėję drobes parsivežėme pabaigti. Visi mokinių sukurti darbai puoš  bažnyčios 100-mečio šventę.
 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  70  sekantis  >>