Naujienos
Dalyvauja „Mes rūšiuojam“ konkursuose
Dalyvauja „Mes rūšiuojam“ konkursuose

Alizavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, nupiešę išradimus iš elektronikos ir baterijų atliekų, dalyvauja aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“ piešinių konkurse.

7-10 klasių mokiniai grupelėse iš el. atliekų ir baterijų sumontavę įvairius gamtosauginius prietaisus, apie juos sukūrė šmaikščius eilėraštukus. Mokinių eilėraštukai išsiųsti „Mes rūšiuojam“ projekto organizatoriams.

plačiau
 
Jaunosios kulinarės gamino iš špinatų
Jaunosios kulinarės gamino iš špinatų

Tradiciniu tapęs mokinių kulinarinis konkursas vėl visus sukvietė į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją. Šių metų tema – „Viskas iš špinatų“. Jau trečią kartą kulinariniame konkurse dalyvavo Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės: Milda Balnevičiūtė ir Elada Paslauskaitė. 

plačiau
 
Dovanų – pilnos kuprinės!
Dovanų – pilnos kuprinės!

Tarptautinis Vilniaus klubas ROTARACT nudžiugino Alizavos pagrindinės mokyklos pirmokus. Įgyvendindamas projektą „Kuprinės“, klubas padovanojo vaikams kuprines, pilnas mokyklinių priemonių: sąsiuvinių, spalvotų pieštukų, rašiklių, pratybų. Berniukai ir mergaitės pasipuošė mėlynais ir rožiniais sportiniais kostiumais ir sportiniais bateliais.  

plačiau
 
Pamoka medienos įmonėje
Pamoka medienos įmonėje

Netradicinė 9 klasės integruota technologijų pamoka vyko Alizavos medienos įmonėje UAB „Medienos sprendimai“. 

plačiau
 
Paminėjo tarptautinę elektronikos atliekų dieną.
Paminėjo tarptautinę elektronikos atliekų dieną.

Biologijos pamokų metu mokiniai žiūrėjo filmukus „Tausokime žemę!“ ir

„Elektroninio prietaiso laidotuvės“. Iš elektronikos ir baterijų atliekų gamino išradimus – fantastinius agregatus ir aparatus. Kūrė eilėraščius

plačiau
 
Susipažino su 3D technologijomis
Susipažino su 3D technologijomis

Spalio 12 d. grupė vyresniųjų klasių mokinių vyko į Šiaulius. Vaikų pramogų centre Išmaniojoje mokykloje vyko edukacinė pamoka – pažintis su 3D technologijomis. Iš pradžių edukatorė supažindino su 3D technologijomis ir jų panaudojimu. Paskui kiekvienas mokėsi su specialia programa programuoti žaidimo kauliuką

plačiau
 
Atvirose krašto apsaugos dienose
Atvirose krašto apsaugos dienose

Spalio 9 d.  Alizavos pagrindinės mokyklos devintos ir dešimtos klasės mokiniai dalyvavo atvirose krašto apsaugos dienose. Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalione išklausė paskaitą, dalyvavo karinėse pratybose, ragavo kareiviškos košės.

plačiau
 
Šventė mokytojams
Šventė mokytojams

Alizavos pagrindinės mokyklos taryba suorganizavo mokytojams šventę Tarptautinės  mokytojo dienos proga. Mokytojus sveikino jaunieji dainininkai, žurnalistai, dramos būrelio mokiniai, mokyklos tarybos pirmininkė Reda Petkevičienė, Alizavos seniūnijos seniūnė. 

plačiau
 
Pamokos baseine
Pamokos baseine

Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras įgyvendina projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Jo dėka skirta dešimt kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinių veiklų, tai yra apsilankymų Pasvalio sporto mokyklos baseine. Spalio 4 d. 8-10 klasių mokiniai išbandė pirmuosius mokymus, jų metu akcentuota sveika gyvensena, saugus elgesys vandenyje, tobulinti plaukimo įgūdžiai.

plačiau
 
Informacija dėl pamokų pateisinimo

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras 2019 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. V-568 pakeitė ankstesnį 1999 11 29 įsakymą Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos". Tai reiškia, kad medicininė pažyma (forma Nr. 094/a), kuria pateisinamas vaikų ir moksleivių neatvykimas į ugdymo įstaigą, ugdymo institucijoms nebebus išduodama.

Praleistas mokslo dienas dėl vaiko ligos, pateisins tėvai. Tėvų (globėjų) pateisinimas raštu (prašymas) dėl vaiko ligos laikotarpio pateisinimo yra dokumentas, kuriuo vadovaujantis bus pateisinamos praleistos pamokos.

Vaikui susirgus, ne vėliau kaip tą pa patį rytą tėvai (globėjai) informuoja klasės auklėtoją/mokytoją apie vaiko ligą. Mokiniui pasveikus tėvai (globėjai) užpildo reikiamą prašymo formą „Dėl pamokų pateisinimo“ ir perduoda ją klasės auklėtojui/mokytojui.

Tikimės sklandaus bendradarbiavimo ir konstruktyvaus požiūrio į permainas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  50  60  sekantis  >>