Naujienos
Skandinavijos šalių kraštovaizdis
Skandinavijos šalių kraštovaizdis

Lapkričio 13 d., ketvirtadienį, geografijos mokytoja Inga Inapienė pakvietė 6-9 klasių mokinius į virtualią viešnagę garsiajame trolių Mumių slėnyje. (1993 m. Suomijoje, Naantali mieste atidarytas pramogų parkas- Mumių pasaulis.) Mokiniai pamatė įvairiausių trobelių, kuriose apgyvendinti T. Janson veikėjai Troliai Mumiai. Trolių Mumių slėnio žemėlapyje galima susipažinti su įvairiomis veiklomis trolių parke.

plačiau
 
Šviesos ir žodžio šventė
Šviesos ir žodžio šventė

„Trolį minėk, trolis- už durų“,- taip sako labai labai sena švedų patarlė. O šį rudenį taip ir atsitiko. Vien Alizavos mokykloje kiek trolių! Ir pieštų, ir kimštų, sulipdytų iš antrinių žaliavų ir dar kitokių kitokiausių. Išpuošę troliais ne tik aktų salę, bet ir visą mokyklą, susirinkome vėlų vakarą į Šviesos ir žodžio šventę.

plačiau
 
Poetas dovana
Poetas dovana

Poetą dovanų  Alizavos mokyklos bendruomenei- MTC konkurso „Bendruomeniškiausias mūsų mokyklos renginys/projektas/akcija“ nugalėtojai, Publikos nominantei- atvežė Mokyklų tobulinimo centro atstovė Jolanta Labuckaitė

plačiau
 
Mokytojo dienos šventė
Mokytojo dienos šventė

Spalio 3- osios rytą susirinkome visi į savo ankštoką salę, kad paliudytume Mokytojo šventės esmę, prasmę ir didybę, Mokytojo profesijos kasdienį grožį- dalinti gėrio, meilės ir tiesos grūdelius. 

plačiau
 
Europos kalbų diena
Europos kalbų diena

Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Po šio sėkmingo renginio Europos Taryba paskelbė rugsėjo 26 dieną- Europos kalbų diena. Kurios pagrindinis tikslas- papasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą

plačiau
 
Mūsų laimėjimai
Mūsų laimėjimai

Ketvirtadienį, rugsėjo 18 d., su savo mokyklos direktoriumi Gintaru Paškausku vykome į Vilnių, į  šventę  kurioje buvo apdovanoti projekto „Mes rūšiuojam“ sezono nugalėtojai.

                      Mes, Alizavos mokyklos mokiniai kartu su tėveliais, surinkome labai daug elektros ir elektroninės įrangos atliekų bei panaudotų baterijų ir už tai gavome UAB „REJBEN“ įsteigtą prizą: 2500Lt vertės baldus, suprojektuotus pagal mokyklos užsakymą. Šį prizą ir padėką „Už aktyvų dalyvavimą nacionaliniame projekte „Mes rūšiuojam“ ir atsakingą požiūrį į mus supančios aplinkos išsaugojimą“ mūsų direktoriui įteikė Gamintojų ir importuotojų Asociacijos ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“  vadovas Alfredas Skinulis. Aš ( Rusnė Baliūnaitė) socialiniame tinkle Facebook laimėjau  konkursą (atspėjau krepšininką, kuris pavaizduotas reklaminiame plakate) ir gavau dovanų originalų projekto „Mes rūšiuojam“ laikrodį

plačiau
 
Gražia švente pradėjome mokslo metus
Gražia švente pradėjome mokslo metus

Tiesias baltas takelis per širdį

Prie Alizavos mokyklos mielos.

Varpeliu kas paskambins dar sykį,

Kad sugrįžtų draugai atgalios...

Sugiedoję savo mokyklos himną Rugsėjo 1-osios šventę pradėjo Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė. Su Naujų mokslo metų pradžia visus pasveikino bei darbingų metų palinkėjo mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas, Kupiškio rajono meras Jonas Jarutis, Alizavos seniūnė Raminta Ribokaitė. 

plačiau
 
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

Per 2013/2014 mokslo metus Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė surinko 5 694 kg elektronikos atliekų, 61 kg senų baterijų, 960 kg makulatūros. Iš viso surinkome 2 426 taškus, kuriuos  mokslo metų pabaigoje  projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai – Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos  gamintojų ir importuotojų organizacija“- pavertė vertingais prizais. 

plačiau
 
Dyvų dyvai Vilniuje
Dyvų dyvai Vilniuje

Nuo pat ryto visus pasveikino karšta vasaros saulutė, žadėdama puikią dieną.  Išvažiavome 8 val., kad, pakliuvę į transporto kamščius, suspėtume laiku nuvykti. Linksmai nuklegėjome, gurkšnodami organizatorių dovanotą vandenį. Mūsų paženklintas autobusas galėjo sustoti prie pat Katedros aikštės. Įsikūrėme gražiame ir vėsiame Bernardinų sode. Čia mus su šypsena pasitiko Kupiškio r. švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius. Mūsų režisierė Irmina  kiekvienam įteikė po Dainų šventės dalyvio ženkliuką bei kortelę. Nepasiklysti didžiuliame dalyvių būryje padėjo žaviosios Varnos (Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės).

plačiau
 
Druskininkuose
Druskininkuose

Birželio 7 d. Alizavos pagrindinės mokyklos lėlių teatriukas kartu su tūkstančiais Lietuvos teatralų dalyvavo generalinėje Dainų šventės „Čia - mano namai“ 2014 Teatro dienos „Dyvų dyvai“ repeticijoje, kuri  buvo organizuota Druskininkuose. Vaidinome skverelyje prie vandens atrakcionų parko.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  33   34   35   36   37   38   39   40  50  60  sekantis  >>