Naujienos
Meninių projektų konkursas „Knyga“
Meninių projektų konkursas „Knyga“

Į respublikinį mokinių meninių projektų konkursą „Knyga“ iš siųsti net 3 mokinių darbai:Viktorijos Vareikaitės ( 9 kl.) „Mintis“, Lauros Bartkevičiūtės (9 kl.) „Išlaisvinti mintį“ ir 6 klasės kolektyvinis darbas „Viltis“.

plačiau
 
Antras gyvenimas
Antras gyvenimas

Pasitikdami Žemės dieną Alizavos mokyklos mokiniai iš šiukšlių sukūrė menines kompozicijas ir jomis papuošė savo mokyklą. Antram gyvenimui atgimė plastikiniai buteliai, šiukšlių maišai, seni kompaktiniai diskai, laikraščiai, dviračio ratai.

 

plačiau
 
Tramtatulyje
Tramtatulyje

Į „Tramtatulio“ regioninį konkursą Panevėžyje, kovo 27 d., vertinimo komisija atrinko 10 geriausių atlikėjų. Tarp jų ir alizavietė Dalė Miknevičiūtė.

plačiau
 
Gyvasis tautos žiedas
Gyvasis tautos žiedas

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai 25-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo-1990 m. kovo 11-osios metines, paminėjo dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. 

plačiau
 
Apie bendradarbiavimo problemas su psichologe
Apie bendradarbiavimo problemas su psichologe

Vasario 16 d į mūsų mokyklą atvyko psichologė lektorė Asta Blandė iš Kauno. Ji vedė seminarą „Kaip susikalbėti mokyklos bendruomenės nariams (tėvams, mokiniams ir mokytojams)“. Lektorė atskirai kalbėjosi su tėveliais, mokytojais. Bendravo su aštuntokų klasės mokiniais.

plačiau
 
Iš kartos į kartą
Iš kartos į kartą

Dvi valandas vyko gimtojo Kupiškio krašto senovinės kultūros pažinimo pamokos. Jos išsiskyrė drausme ir dideliu efektyvumu. Po pamokų visi sugūžėjo į aktų salę pasirodyti, ką naujo išmoko.

plačiau
 
Atmintis gyva, nes liudija
Atmintis gyva, nes liudija

Alizavos pagrindinė mokykla kartu su visos Lietuvos švietimo įstaigomis prisijungė prie kasmetinės, jau tradicija tapusios pilietinės iniciatyvos- akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Sausio 13 d. 8.00 valandą languose mokytojai su mokiniais uždegė atminimo žvakeles. 

plačiau
 
Kupiškio Jaunimo dienoje
Kupiškio Jaunimo dienoje

15 mūsų mokyklos mokinių dalyvavo Kupiškio jaunimo dienoje. Mus sveikino LRS narys  Sergejus Jovaiša. Burtų keliu laimėjome krepšinio kamuolį su sportininko parašu. Klausėmės pranešimų apie Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros veiklą ir projektą ERASMUS+., Kupiškio jaunimo centro gyvenimą. Sužinojome kas dirba ir   ką veikia Kupiškio  r. savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Apie kelią svajonės link pasakojo roko grupės FREAKS  ON FLOOR lyderis Justinas Jarutis. Pasidalinę į grupeles susipažinome su pasaulio fitneso čempionu Modestu Puiše, ar kokią pagalbą jaunam žmogui gali suteikti psichologė Aurelija Kukenienė.  Degustavome kareivišką košę ir gėrėme vaistažolių arbatą. Jaunimo idėjų mugėje pristatėme mokyklos laikraštuką „ŠRATINUKAS“ ir jaunųjų futbolininkų veiklą. Didelį įspūdį paliko fakyrų grupės FENIX pasirodymas.  

plačiau
 
„Mes rūšiuojam“ naujame sezone
„Mes rūšiuojam“  naujame sezone

Praėjusiais mokslo metais tapome „Mes rūšiuojam“ konkurso nugalėtojais. Ir papildomas prizas- puikus minkštasuolis direktoriaus kabinetui jau atkeliavo į mokyklą. Tai įpareigojo pasistengti ir naujajame sezone.  Lapkričio 24 d.  UAB „Atliekų tvarkymo centro“ automobilis iš Alizavos mokyklos išgabeno 3 346 kg elektroninių atliekų ir 30 kg baterijų.

plačiau
 
Šventė Kupiškyje
Šventė Kupiškyje

Penktadienį, lapkričio 14 d., koncertavome Kupiškio r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje  miesto darželių vaikams.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  32   33   34   35   36   37   38   40  50  60  sekantis  >>