Naujienos
Notigalės pelkėje

2013 m.  rugpjūčio 26-27 dienomis jaunųjų miško bičiulių būrelis“ Ramalina“ stovyklavo rajoninėje jaunųjų miškininkų stovykloje Skapiškio girininkijos Notigalės pelkėje, prie nuostabaus Notigalės ežero. Susirinko visas  šimtas mokinukų iš visų rajono mokyklų. 

plačiau
 
Finansuotas skaitymo skatinimo projektas „Pasaka- kartų tiltas“

2013m. liepos 11 d. Nr. IV- 549 Lietuvos respublikos kultūros ministro įsakymu paskelbtas įsakymas dėl skaitymo skatinimo projektų finansavimo iš dalies  valstybės biudžeto lėšomis. Tarp dvylikos finansuotų projektų ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projektas „Pasaka-kartų tiltas“! Paskirta 3 000 Lt suma.

plačiau
 
Žemaičių krašte
Žemaičių krašte

Liepos 19 – 26 dienomis keliavome po Skuodo apylinkes. Visą savaitę, pakeliui aplankydami muziejus, paminklus, bažnyčias, parkus, piliakalnius ir alkakalnius, ėjome maršrutu: Šaukliai – Mosėdis – Skuodas – Ylakiai – Barstyčiai – Žemaičių Kalvarija – Seda. Iš viso nukulniavome 88 km, o jei kas ne ten nuklydo – tai ir visą 100 km!

plačiau
 
Neįprasta pamoka vyko Laukminiškių muziejuje

Kupiškio rajono Laukminiškių kaimo muziejuje gegužės pabaigoje vyko dviejų mokyklų atvira integruota istorijos, dailės ir technologijų pamoka „XIX a. pabaigos- XX a.  pradžios rakandai ir jų priežiūra“. Pamokos iniciatoriai  buvo Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojai pakvietė jų planuojama pamoka susidomėjusius Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos mokytojus bei mokinius dirbti kartu. Pamoką stebėjo ir kitų rajono mokyklų mokytojai.  Tai nekasdienis renginys, todėl visada verta pasimokyti iš kolegų.

plačiau
 
Projektas bendruomenės skaitymo skatinimui

Pateikta paraiška dėl valstybės biudžeto lėšomis iš dalies finansuojamo Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės skaitymo skatinimo projekto „Pasaka- kartų tiltas“. Bendra projekto vertė- 6319 Lt, iš Kultūros ministerijos prašoma- 4116 Lt. 

plačiau
 
Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja projekte „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas. Skaitymo konkursas bei šventės vaikams ir jaunimui Lietuvos bibliotekose“. Konkurso organizatoriai: Tarptautinė LIONS klubų asociacija ir Lietuvos bibliotekininkų draugija. Konkurso tikslai ir uždaviniai: skatinti vaikus ir jaunimą skaityti lietuvių ir užsienio autorių grožinės literatūros knygas, populiarinti Lietuvos leidyklų naujausią grožinę literatūrą bibliotekose.

plačiau
 
Smagi vasaros pradžios šventė mažiesiems aktoriams
           Smagi vasaros pradžios šventė mažiesiems aktoriams

Pradinių klasių dramos būrelis „ Keberiokšt“ birželio 5 dieną dalyvavome Rudilių pagrindinės mokyklos organizuotame mokyklinių teatrų festivalyje „ Palėvenė – 2013“

plačiau
 
JMBB“ Ramalina“ veiklos apibendrinimas Puznos miške
           JMBB“ Ramalina“ veiklos apibendrinimas Puznos miške

Jaunieji miškininkai į paskutinę išvyką susitarėme riedėti dviračiais .

plačiau
 
Surinkome daugiausiai taškų Kupiškio rajone!

Kupiškio r. Alizavos pagr. m-kla-2237kg  el. atliekų, 41kg pan. baterijų, surinko 753,10 taškus

plačiau
 
Mes rūšiuojam

„Sveikiname ne tik projekto nugalėtojus, bet ir visus dalyvius, nes laimėjome visi – kas didesnius, kas mažesnius prizus, o kas – tiesiog galimybę gyventi švaresnėje, saugesnėje aplinkoje“, – sako „Mes rūšiuojam“ organizavusios Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos vadovas Alfredas Skinulis. Jis sako, kad projektas „Mes rūšiuojam“ švietimo įstaigose vyks ir kitais mokslo metais, nes šiemet sulaukė daug dėmesio.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  sekantis  >>