Naujienos
Už surinktas atliekas – smagi išvyka!
Už surinktas atliekas – smagi išvyka!

                      Rugsėjo 15 d. dviem mokykliniais autobusais riedėjome į Vilnių, į NASA edukacinę programą. Molėtų plento aikštelėje mūsų laukė programos vedėjai Karolis, Evaldas ir Aurimas. Jie mums išdavė kareivišką uniformą, kurią per minutę turėjome apsirengti ir susitvarkyti. Paskui visi buvome išpiešti - užmaskuoti, kad nepastebėtų priešas. Griežtieji vedėjai mokė rikiuotės pratimų ir karinės drausmės. Sužinojome, kaip baudžiami kareiviai nesilaikantys drausmės, ką reiškia „raudona linija“ ar „sėdėti prie stalo“, kas yra „uraganas“, o kas „guba“. Savo fizinę ištvermę tikrinome bėgdami krosą ir dainuodami: „Kaip man gera ir smagu/ būryje šitų draugų!/Kaip man gera ir smagu/ bėgsiu taip lyg paryčių!“. Mokėmės netgi tylėti. Pasiskirstę į komandas ir išsirinkę lyderius rungtyniavome traukdami virvę, bėgdami su dujokauke, šaudydami į taikinius. Taip pat piešėme teritorijos planą, ieškojome dingusio krovinio, nešėme sužeistąjį, mokėmės teikti pirmąją pagalbą.

plačiau
 
Video reportažų užsiėmimai
Video reportažų užsiėmimai

Savanorė, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentė, Dalė Miknevičiūtė supažindino vaikus su esminėmis filmavimo taisyklėmis ir vaizdo redagavimo programų ypatybėmis. Vaikai filmavo mokyklos interjerą, gražiausius teritorijos kampelius bei kitas jų pamėgtas vietas. Filmuotą medžiagą apdorojo kompiuterio vaizdo redagavimo programomis, pritaikė garso takelius, perėjimo efektus.

plačiau
 
Jaunųjų dviratininkų užsiėmimai
Jaunųjų dviratininkų užsiėmimai

Alizavos pagrindinė mokykla jau antri metai prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Įdomią ir turiningą veiklą mokiniams pasiūlė mokytojas Eimutis Sarsevičius.

                      Visą vasarą vaikų laukė mokytojo paruoštas jaunųjų dviratininkų figūrinio vairavimo kliūčių ruožas lauke ir sporto salėje, atvira kompiuterių klasė. Vaikai, kada panorėję, rinkosi į mokyklą ir treniravosi. Taip pat jie mokėsi kelių eismo taisykles, dviračio sandarą ir šalinti smulkius gedimus.

plačiau
 
Jaunųjų turistų stovyklos dienoraštis
Jaunųjų turistų stovyklos dienoraštis

Rugpjūčio 5-10 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji turistai kartu su draugais iš kitų rajonų mokyklų aplankė Estijos salas. Pėsčiomis nukeliauta kelios dešimtys kilometrų, pamatyta nuostabių vaizdų, patirta begalė smagių emocijų, susirasta naujų draugų.

plačiau
 
Alizaviečiai vėl pirmauja „Mes rūšiuojam“ konkurse!
Alizaviečiai vėl pirmauja „Mes rūšiuojam“ konkurse!

Paskelbti 2016-2017 m. projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai. Vykdant 2016-2017 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta: 300 tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų ir13 tonų baterijų atliekų. Bendra taškų suma prizams – 28 tūkstančiai eurų.

www.mesrusiuojam.lt  lentelėje pateikti projekte dalyvaujančių švietimo įstaigų viso projekto metu surinkti atliekų kiekiai bei sukaupti taškai, kuriuos švietimo įstaigos iškeis į projekto partnerių siūlomas prekes ar paslaugas.

Daugiausiai atliekų surinkusioms 11 švietimo įstaigų skirti papildomi taškai. Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla gauna daugiausiai taškų, net 120. Tai reiškia, kad surinkome daugiausiai el. atliekų iš visų Lietuvos švietimo įstaigų! 

plačiau
 
„Žodis žodį vėja“
„Žodis žodį vėja“

Birželio 8 d Kupiškio kultūros centre vyko suaugusių pasakorių konkursas - rajoninis ratas (kupiškėniška tarme) „Žodis žodį vėja“. Alizavos mokyklos bendruomenę atstovavo dvi šaunios pasakorės: Jolita Einorytė – Trasykienė ir Dalė Miknevičiūtė.

plačiau
 
Finansuoti projektai

Kupiškio r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais finansuoti Alizavos pagrindinės mokyklos projektai:

                      1. Laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio, vaikų ir jaunimo socializacijos programa „Nuo Žemaitijos piliakalnių Estijos salų link“. Projektas bus vykdomas 2017 m. rugpjūčio 4 – 10 dienomis. Projekto vadovai Irmina Puipaitė ir Eimutis Sarsevičius.

                      2. Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Dijūta kalnali, skambėk!“. Projektas bus vykdomas 2017m. liepos 17 d.- spalio 31 d. Projekto vadovė Danutė Miknevičienė.

                      3. Jaunimo iniciatyvų projektas „Pažvelk į mokyklos gyvenimą pro objektyvą“. Projektas bus vykdomas 2017 m. rugsėjo 8 d- gruodžio 5 d. Projekto vadovė Danutė Miknevičienė.

 

plačiau
 
Išmaniųjų įrenginių galimybės ugdymo procese
Išmaniųjų įrenginių galimybės ugdymo procese

Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojai birželio 1 d. mokėsi kaip panaudoti turimas planšetes ugdymo proceso paįvairinimui, mokinių sudominimui, žinių patikrinimui. Seminarą vedė anglų kalbos mokytoja iš Kuršėnų, Staselė Riškienė.

plačiau
 
Dalyvavome rajono mokinių mėgėjų meno kolektyvų šventėje
Dalyvavome rajono mokinių mėgėjų meno kolektyvų šventėje

Birželio 1 d. vykusioje Kupiškio r. mokinių mėgėjų meno kolektyvų ir neformalaus ugdymo veiklų pristatymo visuomenei šventėje, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Šitą žemę man likimas dovanojo“ dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai. Dainavo mokytojos Laimos Vaidilienės vadovaujamas pradinukų ansamblis, gražų šokį „Pavasaris“ pašoko mokytojos Irminos Puipaitės šokėjos, o Danutės Miknevičienės vadovaujamos jaunųjų žurnalisčių būrelio narės kalbino šventės dalyvius ir reklamavo mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ internetinę svetainę. 

plačiau
 
Nuaidėjo Paskutinis skambutis
Nuaidėjo Paskutinis skambutis

Gegužės 31 d. Paskutinis skambutis nuaidėjo XVIII laidos dešimtokams. Mokinius iškilmingai pagerbė visa mokyklos bendruomenė. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  26   27   28   29   30   31   32   40  50  60  70  sekantis  >>