Naujienos
Nebūk ožys, rūšiuok!

Vakar, lapkričio 10 dieną į Alizavos mokyklą atvykęs specialus furgonas išvežė 3697 kg nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos, 27 kg baterijų, 17 kg mobiliųjų telefonų. Šias atliekas surinko ir į mokyklą atvežė Pauliaus ir Samantos Šešeikų, Adelės ir Kotrynos Baronų, Aurelijaus Janučio, Mildos Balnevičiūtės, Giedriaus Bickaus, Ėriko Zaicevo, 

plačiau
 
Penktokų krikštynos

Paskutinę dieną prieš atostogas į penktokų klasę įžengė jauni kostiumuoti vyrukai su juodais akiniais ir pareiškė esą iš viešojo saugumo tarnybos prie Lietuvos krašto apsaugos ministerijos. Anot jų į bendrąjį pagalbos centrą telefonu paskambinusi moteris pranešė, kad Kupiškio r. Alizavos pagrindinėje mokykloje mokosi penki netikri mokiniai. Buvo atliktas patikrinimas ir nutarta laikinai sustabdyti Alizavos pagrindinės mokyklos penktokų mokymo procesą, visus penktokus ir jų auklėtoją areštuoti.

plačiau
 
Išmoko plaukti
Išmoko plaukti

Gegužės, rugsėjo ir spalio mėnesių penktadienius ilgam atsimins Alizavos pagrindinės mokyklos pradinukai. Jie mokyklos autobusu vykdavo į Anykščių miesto baseiną ir ne tik maudėsi, o rimtai mokėsi plaukti! Mokiniai dalyvavo Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“  administruojamoje Anykščių miesto baseino „Bangenis“ vykdomoje programoje – projekte „Mokinių mokymo plaukti ir plaukimo sporto treniruočių organizavimas baseine - 2015“.

plačiau
 
Vertingi užsiėmimai
Vertingi užsiėmimai

Spalio 13-oji Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniams buvo įsimintina, nes kiekvienai klasei po vieną neįprastą pamoką vedė Kupiškio etnografijos muziejaus specialistės, Kristina Jokiminenė ir Jolanta Knizikevičienė. 

plačiau
 
Mokytojo diena
Mokytojo diena

Mokytojo diena tikrai ne ta, kai vaikai turi atsakinėti. Tai diena, kai norisi dainuoti. Tai diena, kai mokiniai kalba pačiais gražiausiais žodžiais, nors ir negauna už tai pažymio.

plačiau
 
Gimtosios tarmės šventė Alizavoje
Gimtosios tarmės šventė Alizavoje

Norėdami atkreipti mokinių dėmesį į gražią gimtinės tarmę, suteikti galimybę paklausyti skambių liaudiškų dainų, pajusti tautinių šokių smagumą, organizavome mokykloje folkloro šventę. Pasikvietėme kaimynus: „Saulalas“ folkloro kolektyvą iš Biržų Saulės gimnazijos, „Zbitkų“ etnokultūros būrelį iš P. Matulionio progimnazijos, folkloro kolektyvą iš Pasvalio r. Valakėlių kultūros namų. 

plačiau
 
Nuo delfinų iki Baublių
Nuo delfinų iki Baublių

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai praėjusiais mokslo metais atkakliai rinko elektroninės technikos atliekas. Mokykla tapo  respublikinio konkurso „Mes rūšiuojam““ nugalėtoja. Rugsėjo 11 dieną aktyviausiems  mokiniams dovanota ekskursija į Klaipėdą. Štai ką tą dieną patyrė alizaviečiai.

plačiau
 
Šventiški ir linksmi įžengėme į naujuosius mokslo metus
Šventiški ir linksmi įžengėme į naujuosius mokslo metus

„Nė vienos praleistos pamokos!“- pagrindinį šių mokslo metų uždavinį paskelbė mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas. Šie metai skelbiami mokyklos bendruomenės  metais. Direktorius pakvietė tėvus ir mokytojus  aktyvesniam bendradarbiavimui dėl kokybiškesnio vaikų ugdymo, palankesnės mokymo aplinkos kūrimo.

plačiau
 
Pilietinių iniciatyvų projektas „Dijūta, kalnali“
Pilietinių iniciatyvų projektas „Dijūta, kalnali“

Pamatyti Dijokalnį susibūrė arti trisdešimties savanorių grupė: be viso pulko šaunaus jaunimo- ir tėvelis Romas, ir mama Jolanta, mokytojai- Jūratė, Žydrūnė, Audronė, Eimutis. Net iš Vilniaus atvyko folkloristas Gediminas Žilys su žmona Irena. Iki miško mus pavėžinti pasisiūlė mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas, o mūsų darbo įrankius ir maistą į mišką su visureigiu Land Rover atgabeno Vladas Užtupas.

plačiau
 
Paskutinio skambučio šventė- pasaka
Paskutinio skambučio šventė- pasaka

Kiekvieną pavasarį, kiekvienais metais atsisveikiname su mokyklos princais ir princesėmis. Atsibučiuojame, atsimyluojame ir išleidžiame į kitas karalystes. Linkėdami jiems geriausios kloties ir labai trokštame, kad išėję skleistų gerą žinią apie savo pirmąją mokyklą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  24   25   26   27   28   29   30   40  50  60  sekantis  >>