Naujienos
Ketvirtaklasių išleistuvių šventė
Ketvirtaklasių išleistuvių šventė

Gegužės 30 d. įvyko ketvirtos klasės mokinių išleistuvių šventė.

plačiau
 
Mokiniai rinko savo atstovus į mokyklos tarybą
Mokiniai rinko savo atstovus į mokyklos tarybą

Gegužės 24 d įvyko mokinių rinkimai į Mokyklos tarybą. 6-9 klasių mokiniai siūlė kandidatus. Rinkimuose dalyvavę 5-9 klasių mokiniai (balsavo 34 )  atstovais išsirinko Kajų Gudonį, 8 klasės mokinį, Rusnę Baliūnaitę, 8 klasės mokinę,  Luką Babachiną, 7 klasės mokinį.

plačiau
 
Prizininkai - pavasario kroso varžybose
Prizininkai - pavasario kroso varžybose

Gegužės 21 dieną Uošvės liežuvyje dalyvavome lengvosios atletikos pavasario krose. Iš viso varžybose dalyvavo 86 bėgikai iš Povilo Matulionio progimnazijos, Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos, Alizavos pagrindinės mokyklos. Merginos bėgo 500 m nuotolį, vaikinai pagal amžiaus grupes 500 m ir 1000 m.

Kupiškio r. Alizavos pagrindinei mokyklai atstovavo: penktokės Rimgailė Mergiūnaitė ir Gabija Morozova, šeštokė Guoda Radinaitė, septintokai Lukas Babachinas ir Denisas Tautavičius, devintokai Jaunius Palilionis ir Eimuntas Kumpelis. Namo grįžome su medaliais, nes Guoda 500 m. trasą įveikė per 1 min. 50 s. ir užėmė antrąją vietą, Lukas 500 m. įveikė per 1 min. 39 s. ir taip pat tapo antros vietos laimėtoju, o Jaunius 1 km. trasą įveikęs per 3 min. 30 s. savo artimiausią varžovą lenkė 15 s. ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą. 

plačiau
 
Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos Raguvoje
 Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos Raguvoje

Gegužės 19 d. Raguvoje (Panevėžio raj.) įvyko Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos. Jose savo jėgas išmėgino 13-18 m. amžiaus moksleiviai. Komandą sudarė du 13–15 metų mopedų jaunieji vairuotojai, du 16–18 metų jaunieji motociklų vairuotojai ir komandos vadovas. Mopedų ir motociklų vairuotojai jėgas išmėgino kelių eismo taisyklių konkurse, figūriniame motociklo ir mopedo vairavime, moto-estafetėje.

Varžybose iš viso dalyvavo 6 komandos: Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 2 komandos, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos (2 komandos), Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos, Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos. 

plačiau
 
Išrinkti tėvelių atstovai į Mokyklos tarybą
Išrinkti tėvelių atstovai į Mokyklos tarybą

Gegužės 18 d. įvyko tėvelių rinkimai į Mokyklos tarybą. Klasių bendruomenės siūlė tėvelių ir mamyčių kandidatūras. Bendruomenės šventės metu visi kandidatai buvo pristatyti bendruomenei.

Balsavo 76 tėveliai. Suskaičiavus balsus paaiškėjo nugalėtojai- būsimieji Mokyklos tarybos nariai. Tai Vida Kumpelienė, Reda Petkevičienė ir Sandra Škinderytė. Sveikiname būsimuosius mokyklos tarybos narius ir tikimės darnaus bendradarbiavimo!

plačiau
 
Šeimos diena mokykloje
Šeimos diena mokykloje

Gegužės 18 d. mokiniai ir mokytojai į mokyklą pakvietė tėvelius ir mamytes. Visi kartu šventė Šeimos dieną.Panevėžio PK Kupiškio PK bendruomenės pareigūnė Aelita Viktorija Budrienė papasakojo tėveliams apie jų atsakomybę auklėjant vaikus. Sporto salėje mokiniai dainavo, deklamavo, šoko ir vaidino tėveliams. 

plačiau
 
Mokiniai sprendė Šimtmečio programavimo užduotis
Mokiniai sprendė Šimtmečio programavimo užduotis

Gegužės 17 d. įvyko Alizavos pagrindinės mokyklos 1-8 kl. mokinių susitikimas su mentorėmis iš bit&Byte kūrybinių technologijų akademijos: Giedre Slivko ir Ugne Marcinke. Viešnios papasakojo apie galimybes ir įvairiausias roles technologijų industrijoje ir pamokė, kaip spręsti Šimtmečio programavimo valandos užduotis. Mokiniai programavimą pažino atlikdami  specialiai Lietuvai sukurtas užduotis, kurios kvietė  pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus. Kaip baseine aplenkti Rūtą Meilutytę? Kaip padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą ir kaip atkartoti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą ir t.t.

plačiau
 
Biologijos pamoka gamtoje
Biologijos pamoka gamtoje

Mokyklos sodo želdiniai panaudojami ugdymo procese. Nemažai biologijos pamokų vyksta gamtoje. Gegužės 14 d. vyko pamoka 7 kl. mokiniams „Sodo augalų atpažinimas, naudojant augalų atpažinimo vadovus“.

plačiau
 
Sėkmė konkurse
 Sėkmė konkurse

Kasmet, nuo 1999 m., konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) bei Švietimo ir mokslo ministerija. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.

Šiemet konkurse dalyvavo trys mūsų mokyklos mokinės: Aistė Zablockytė 10kl., Adelė Baronaitė 6 kl. ir Rusnė Baliūnaitė 8 kl.

Adelės darbas maketų grupėje pelnė 3 vietą. Rusnė už fotonuotrauką gavo paskatinamąją vietą

plačiau
 
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios architektūros dirbtuvės 2018“
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios  architektūros dirbtuvės 2018“

Džiaugiamės laimėta paraiška „Keliaujančiom architektūros dirbtuvėms 2018“.Keliaujančių dirbtuvių savanoriai atvažiuos į šiuos 7 Lietuvos miestelius: INTURKĘ, Molėtų r. sav.; ALIZAVĄ, Kupiškio raj. sav.; KULIUS, Plungės r. sav.; PATILČIŲ KAIMĄ, Vilkaviškio r. sav.; BALELIUS, Ukmergės r. sav.; SALAKUS, Zarasų r. sav.;  UPYTĘ, Panevėžio r. sav.

Pasak atrankos koordinatorės Agnės Motiejauskaitės, miesteliai buvo atrinkti pagal gautų anketų duomenis: miestelio nuotraukas, motyvaciją dalyvauti ir nuoširdžius atsakymus į pateiktus klausimus. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  18   19   20   21   22   23   24   30  40  50  60  70  sekantis  >>