Naujienos
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Alizavos mokykloje
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Alizavos mokykloje

Ankstus ir gražus rytas. Prie įvažiavimo į mokyklos kiemą, skleisdamas aitrius dūmus, liepsnoja laužas. Skamba graži lietuviška sutartinė. .. Prie laužo renkasi vaikai, pasipuošę neužmirštuolėmis...

plačiau
 
3-4 kl. mokinių kompozicija pripažinta geriausia!
3-4 kl. mokinių kompozicija pripažinta geriausia!

Alizavos pagrindinės mokyklos kiekvienos klasės mokiniai iš elektroninių atliekų pagamino menines kompozicijas. Jų nuotraukas išsiuntėme ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“ konkursui.

Sausio 9 d. mus pasiekė džiugi žinia. Alizavos mokyklos 3-4 klasės mokinių meninė kompozicija iš elektroninių atliekų „Aš- savo žemės šeimininkas“ vertinimo komisijos paskelbta geriausia! Mokiniams paskirtas prizas- Huawei trikojis laikiklis.   SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

plačiau
 
„Aš ir Tu- tai MES!!!“
„Aš ir Tu- tai MES!!!“

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie socialinės akcijos „Aš ir Tu- tai MES!“. Akcijos tikslas- sumažinti socialinę atskirtį tarp negalios paliestų ir nepaliestų. „Aš“- tai neįgalieji ir jų artimieji, „Tu“ - asmenys, neturintys negalios ar artimo sąlyčio su ja ir „Mes“- lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti.

plačiau
 
Šventėme džiaugsmo šventę
Šventėme džiaugsmo šventę

Lapkričio 17 d. organizavome mokykloje gražią folkloro šventę „Dijūta, kalnali!“. Naujaisiais autentiškais Kupiškio krašto tautiniais kostiumais aprengėme šventės vedėjus- ketvirtaklasius Eveliną ir Eimantą Čereškevičius, Auritą Trasykytę (5 kl.) ir Eimuntą Kumpelį (8 kl.).  

plačiau
 
Karštos kojos-4
Karštos kojos-4

Spalio 19 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos universaliame sporto aikštyne įvyko futbolo varžybos, organizuotos pagal projektą  „Karštos kojos 4“. Jose dalyvavo Šepetos Almos  Adamkienės ir Alizavos pagrindinių mokyklų bei  Kupiškio sporto mokyklos  jaunieji futbolininkai. Įnirtingai kovėsi ir nugalėjo kupiškėnai. II vieta džiaugėsi Šepetos žaidėjai, treti liko Alizavos moksleiviai. Visos komandos apdovanotos taurėmis ir padėkomis.

 

plačiau
 
Mokytojo dienos šventė
Mokytojo dienos šventė

„Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą.“,- dėkojo Mokyklos tarybos mokiniai, Aistė, Vaiva ir Šarūnas. Gražiausias dainas mokytojams dainavo mažoji Beta iš „Obelėlės“ vaikų lopšelio- darželio, Alizavos mokyklos jaunučių ansamblis, 5-10 kl. mokinių ansamblis. Gražiausius žodžius ir gražiausią dainą mokytojams skyrė mokinių mamos. Didžiulę saldainių širdį ir nuoširdžius žodžius įteikė mokyklos tarybos tėveliai, Dalius Baronas ir Vilma Šešeikienė. Laikraštuko „Šratinukas“ kūrybinė grupė pakvietė mokytojus prisiminti vaikystės mylimiausius žaislus, įteikė po specialų laikraštuko numerį, linkėjo būti linksmiems, sveikiems ir laimingiems. Mokytojus sveikino Kupiškio jaunimo centro vadovai, Edita ir Paulius. Mokyklos tarybos mokiniai įteikė po savo rankų darbo keksiuką.

plačiau
 
Laimėjome „Geridarbai.lt“ projektų konkursą.

Nuo rugsėjo 1 d. 9 val. ryto prasidėjo balsavimas už Alizavos pagrindinės mokyklos projektą „Lai skamba „Dijūta, kalnali“ Alizavoje“! Balsuoti buvo galima www.geridarbai.lt svetainėje.  Žmogus galėjo balsuoti po 1 kartą iš savo mobiliojo telefono, iš Facebook profilio ir iš Tviterio. 

plačiau
 
Puiki dovana jauniesiems sportininkams
Puiki dovana jauniesiems sportininkams

Rugsėjo 29 d. Alizavos pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas  universalus sporto aikštynas. 

plačiau
 
Prizas- 10 „Huawei“ planšečių!
Prizas- 10 „Huawei“ planšečių!

Mokykloje lankėsi respublikinio ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“  organizatorė Veronika ir UAB „Huawei Technologies (Vilnius)“  merchandiseris Tomas Staučė. Svečiai atvežė ir įteikė mokyklos bendruomenei „Išmanioji klasė 2016“ prizą- 10 „Huawei“ planšečių.

Svečiai suorganizavo mokiniams viktoriną apie „Huawei“ veiklą, jų produkciją, apie atliekų rūšiavimą. Laimingieji gavo dovanų- puikias selfi lazdas.

plačiau
 
Pabuvome mokslininkai ir generolais
Pabuvome mokslininkai ir generolais

Praėjusiais mokslo metais rinkdami elektroninės technikos atliekas užsidirbome pinigų ir rugsėjo 7 dieną net 2 autobusais išriedėjome į Vilnių, į gocrazy.lt pramoginius renginius vaikams. 18 mokinių grupė dalyvavo mokslininko programoje, ir 18- generolo programoje.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  sekantis  >>