Naujienos
Matematikos pamokos Finansų laboratorijoje ir Meno galerijoje
Matematikos pamokos Finansų laboratorijoje ir Meno galerijoje

Spalio 10 d.  dešimtos klasės mokiniai kartu su L.Stuokos Gucevičiaus gimnazijos trečiokais – projekto „Kompleksinis matematikos kompetencijų ugdymo modelis „ Kubas“ (projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo) - vyko į edukacinę ekskursiją Vilniuje. Jie lankėsi Swedbank Finansų laboratorijoje ir Meno galerijoje.

plačiau
 
Pamoka lentpjūvėje
Pamoka lentpjūvėje

Spalio 12 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniams integruota technologijų pamoka vyko Alizavos miestelyje veikiančioje lentpjūvėje UAB „Medienos sprendimai“.

plačiau
 
Išvykos į kino filmus
Išvykos į kino filmus

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė labai aktyviai dalyvaudama ekologiniame projekte  „Mes rūšiuojam“ 2017/2018 m.m. gavo 707 eurus – taškus. Mokyklos taryba nutarė už 82 eurus iš projekto partnerio UAB „O,Pen Lietuva“ įsigyti laminavimo popieriaus, už 284 eurus pirkti knygų bibliotekai, o 342 eurus paskyrė kino filmų bilietams 9 projekto partneris UAB „Forum Cinemas“. Spalio mėn. pradžioje organizuotos trys išvykos į kino filmus Babilone (Panevėžys) .

plačiau
 
Pagerbė mokytojus
Pagerbė mokytojus

Alizavos pagrindinės mokyklos taryba spalio 5 d. pakvietė mokytojus į šventinį koncertą. Mokiniai deklamavo, grojo ir dainavo, vaidino. Tėvelių vardu mokytojus sveikino  tarybos pirmininkė Reda Petkevičienė. 

plačiau
 
Pakrikštyti penktokai
Pakrikštyti penktokai

Spalio 4 dieną vyko penktokų krikštynos. Dešimtokai pasivertė vyrėjais ir sugalvojo nemažai užduočių, kad iškeptų iš pradinukų vyresniuosius mokinius.

plačiau
 
Integruota biologijos ir lietuvių literatūros pamoka
Integruota biologijos ir lietuvių literatūros pamoka

Spalio 1 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojos, Jūratė Kuliukienė ir Renata Ulinskienė, pakvietė į atvirą integruotą biologijos ir lietuvių literatūros pamoką 8 klasėje „Pasivaikščiojimas po grybų šalį“. 

plačiau
 
Europos kalbų diena
Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną mokykla minėjo Europos kalbų dieną. Kalbų mokytojos renginį pradėjo prancūziškomis ir angliškomis minklėmis. Mokiniai spėliojo ir laimėjo prizą (Anglijoje populiaraus žaidimo simbolį- futbolo kamuolį).  5-10 klasių mokiniai pristatė pasirinktas Europos šalis. Jie buvo paruošę skaidres, turėjo vėliavėles, šalių simbolius, kontūrus, kūrybiškai pristatė pasirinktas šalis, o svarbiausia - KALBAS.

plačiau
 
Renginys Judumo savaitei paminėti
Renginys Judumo savaitei paminėti

Rugsėjo 21 d. Alizavos mokyklos mokiniai bėgo krosą Alizavos miestelio gatvėmis. Bėgimas buvo skirtas Judumo savaitei paminėti.

plačiau
 
Kupiškyje dirbs Vyriausybės priimamasis

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Kupiškio rajone. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius,  patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Kupiškio  rajono gyventojus 2018 m. spalio 10 d. (10.15–13.00 val.) Kupiškio rajono savivaldybės patalpose (Vytauto g. 2, Kupiškis) priims ir asmeniniais klausimais konsultuos Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Aplinkos ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Žemės ūkio ministerijos atstovai.

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome registruotis el. p. lina.matekoniene@kupiskis.lt arba telefonu (8 459 35500). Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę.

plačiau
 
Apie futbolo turnyrą, kuriuo bandyta atitraukti paauglius nuo kompiuterių
Apie futbolo turnyrą, kuriuo bandyta atitraukti paauglius nuo kompiuterių

Rugsėjo 18 d. į Alizavos pagrindinės mokyklos sporto aikštelę susirinko jaunieji futbolininkai iš Kupiškio rajono mokyklų. Vaikinai ir merginos atvyko kovingai nusiteikę: skubiai persirengę gražiosiomis uniformomis, subėgo į aikštelę apšilimui ir svetimo kamuolio prisijaukinimui. Turnyrui teisėjavo futbolo treneriai Irmantas Šap ir Ričardas Puntuzas.

Pirmosiose varžybose susirungė Skapiškio pagrindinės mokyklos ir P. Matulionio progimnazijos futbolininkai. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  15   16   17   18   19   20   21   30  40  50  60  70  sekantis  >>