Naujienos
Saugesnio interneto pamokos
Saugesnio interneto pamokos

Vasario 13 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai bendravo su „Augu internete“ mentoriumi Kęstučiu Žiūra, išgirdo nemažai vertingų patarimų, kaip būti saugesniam internete. 

plačiau
 
WWW.NERUKYSIU.LT IR WWW.ASKRITISKAS.LT
WWW.NERUKYSIU.LT IR WWW.ASKRITISKAS.LT

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) informuoja, jog rinkoje atsiradus elektroninėms cigaretėms, jos tampa vis populiaresnės vaikų ir paauglių tarpe. Elektroninės cigaretės kurtos kuo panašesnės į įprastas cigaretes, kad jas atstotų ir imituotų įprasto rūkymo metu patiriamus pojūčius. Elektroninių cigarečių skysčiuose dažniausiai yra nikotino, kuris sukelia priklausomybę. Tyrimai rodo, kad ant elektroninių cigarečių skysčio pakuočių nurodytas nikotino kiekis dažnai nesutampa su kiekiu, nurodytu ant pakuotės. Į elektroninių  cigarečių skystį gali būti įmaišoma ir kanapėse randama psichoaktyvioji medžiaga – tetrahidrokanabinolis (THC).

plačiau
 
Rašytojos edukacinės pamokos pradinukams
Rašytojos edukacinės pamokos pradinukams

Sausio 23 d. Alizavos pagrindinėje mokykloje lankėsi rašytoja Ignė Zarambaitė. Alizavos ir Antašavos mokyklų vaikams ji pasakojo apie savo kūrybą, apie knygą „Stebuklingi senelio batai“, apie šios knygos atsiradimo istoriją. Atvežė parodyti savo rankomis nulipdytą pagrindinį knygos personažą Enriką. Pagal viešnios receptą vaikai gamino lėlytes su širdutėmis, nuoširdžiai tikėdami ir kantriai laukdami, kol jos kiekvienam pasakys savo vardą.

plačiau
 
Mokyklos vadovo ataskaita už 2019 m.

Susipažinkite su 2019 m. mokyklos vadovo

veiklos ataskaita

plačiau
 
3 vieta – piešinių konkurse!
3 vieta – piešinių konkurse!

Spalio mėnesyje ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai pakvietė Lietuvos vaikus piešti išradimus iš elektroninių atliekų. Vaikų piešinėliai buvo paskelbti „Mes rūšiuojam“ facebook profilyje. Pusė metų trukęs piešinių konkursas baigėsi. Sausio 15 d. paskelbti rezultatai.

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės mokinio Donato Mackevičiaus piešinys-išradimas „Pakrovimo medis“ komisijos įvertintas trečia vieta. 

plačiau
 
Pagerbė Laisvės gynėjus
Pagerbė Laisvės gynėjus

Sausio 13-osios ankstų rytą mokyklos languose buvo uždegtos žvakelės. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai prisijungė prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pasipuošę neužmirštuolių žiedeliais visi rinkosi prie laužo mokyklos kieme. Iškilmingą minėjimą vedė dešimtos klasės mokiniai. Apie pilietiškumą kalbėjo istorijos mokytoja Lidija Vasiliauskienė.

plačiau
 
Renkamės sveikatą
Renkamės sveikatą

Sausio 8 d. vyko sveikatinimo mokymai „Renkuosi sveikatą“. Mokymuose dalyvavo 8-9 klasių mokiniai. Mokymai  truko 3 pamokas. Juos vedė lektorė Agnė iš UAB „Visota“. Lektorė kalbėjo apie sveikos gyvensenos principus, taisyklingą mitybą, žalingų įpročių įtaką jaunam organizmui. 

plačiau
 
Kalėdiniai vaidinimai „Pelė pasakose“
Kalėdiniai vaidinimai „Pelė pasakose“

Į Kalėdinį Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 kl. mokinių karnavalą susirinko daugybė peliukų ir pelyčių: pilkų, juodų, rudų, didelių ir mažesnių, meilių ir piktesnių. Nes buvo nutarta, artėjančius pelės metus pagerbti inscenizuojant pasakas apie peles. Skelbtas konkursas, todėl žiūri komisija stebėjo mokinių vaidybą, artistiškumą, vertino kaukes, vaidinimų scenarijus.

plačiau
 
Kiškis-piškis
Kiškis-piškis

Kupiškio rajone jau tradicine tapo dailės ir technologijų Kalėdinė idėjų mugė. Šiais metais ji buvo devintoji, kurios tema: „KIŠKIS – PIŠKIS“. Mūsų mokiniai pateikė keletą tekstilės, konstrukcinių medžiagų, dailės darbelių. Paroda eksponuojama Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje.

plačiau
 
Natiurmortas 2019
Natiurmortas 2019

Trys mūsų Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Eimantas Čereškevičius, Adelė Baronaitė, Mantas Babachinas dalyvavo dailininkės Veronikos Šleivytės vardo mokinių natiurmortų parodoje - konkurse „Natiurmortas – 2019“. Nors laureatais netapo, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Darbai eksponuojami Uoginių amatų centre.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  sekantis  >>