Naujienos
Mokytojo diena

Gražų šventinį koncertą savo mokytojams suorganizavo Mokyklos taryba. Mokinių mamytės sukūrė padėkos puokštes. Gražiausius žodžius Mokytojams skyrė vedantieji,- Steponas Ulinskas, Liveta Užusienytė ir Aurelija Pitrėnaitė-, linksmai dainavo pradinukų ansamblis. Padėkos žodį tarė Mokyklos tarybos pirmininkė Rima Janutienė. Jaunieji žurnalistai dovanojo po specialų laikraštuką „Šratinukas“, kuriame savo mokytojus pavertė lietuvių mitologinėmis būtybėmis. Kiekvienas mokytojas buvo „apipiltas“ rudeniniais žiedais. Laikinasis direktorius, tėvelis Dalius Baronas, paskelbė naujuosius „mokytojus“ ir jų padėjėjus.

Šventės dieną dailės pamokas priešmokyklinukams vedė Rima Janutienė ir Liveta Užusienytė. 1-4 kl. mokiniams darbelių pamokas- Daiva Baradinskienė ir Ieva Vainauskaitė. 2-3 kl. mokiniams piešimo pamoką- Raminta Gaidamavičiūtė ir Laura Bartkevičiūtė. Penktokus mokė Jolanta Užusienienė ir Gintaras Vasiliauskas. Šeštokams dailės pamoką vedė Jūratė Januševičienė ir Edvinas Pakšys bei Arūnas Griškevičius. Septintokai gamino dailias dėžutes , o jiems vadovavo Jolita Trasykienė ir Venantas Kumpelis bei Žygimantas Tubelis. Aštuntokams etnokultūros pamoką vedė Raimonda Pitrėnienė ir Stepas Ulinskas. Devintokus muzikos mokė Rimvydas Kirstukas ir Giedrius Bickus.

O tikrieji mokytojai buvo pakviesti į „Protų mūšį“. Užduotis paruošė Mokyklos tarybos mokytojos: Daiva Pūkienė, Vitalija Mikšienė ir Danutė Miknevičienė. Pirmame ture vyravo vaizdai iš Daivos kelionių, antrame- klausimai apie knygas, knygeles, knygutes, o trečiame- užduotys apie skaičius. Nedidele taškų persvara laimėjusi komanda buvo apdovanota ąžuolo vainikais, saldžiomis gėlytėmis ir saldžiais eurais.

Pasibaigus pamokoms visi susirinko į skaityklą pamokų aptarimui. Pavaduotoja Lidija Žekonienė padėkojo tėveliams ir dešimtokams už gražią šventę. Visi ragavo Mokyklos tarybos dovanotą tortą.