Naujienos
Jaunieji motociklininkai rungėsi Raguvoje

Gegužės 31 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotose Jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybose Raguvos gimnazijoje tarp 6 komandų dalyvavo ir 2 komandos iš Alizavos pagrindinės mokyklos. Jaunimo vadovas- mokytojas Eimutis Sarsevičius. Jaunieji vairuotojai rungėsi kliūčių ruože, estafetėje ir Kelių eismo taisyklių žinojime. Motociklai- vyriškas sportas: daug triukšmo, daug adrenalino, o tarp vyrų – aš- vienintelė mergina dalyvė. Motociklų sportas sunkus, bet mane labai „veža“. Įdomiųjų varžybų pažiūrėti atbėgo daugybė jaunuolių iš kito renginio, tą dieną vykusio Raguvos gimnazijoje- dainų konkurso „Spindulėlis“. Po ilgos ir atkaklios kovos susumavus rezultatus buvo išaiškinti nugalėtojai. Dvi pirmąsias vietas užėmė šeimininkai raguviečiai: 1-oji ir 2-oji Raguvos gimnazijos komandos. O trečiąją vietą „išplėšėme“ mes- 1-oji Alizavos mokyklos komanda: Ernestas Isajevas, Vygantas Vareika, Gintaras Vasiliauskas ir aš- Viktorija Vareikaitė.

Varžybas rėmė ir nuostabius prizus paskyrė Lietuvos kelių direkcija. Kiekvienas dalyvis apdovanotas ausinėmis JVS bei šauniomis kepuraitėmis. Nugalėtojai gavo po planšetinį kompiuterį, garso kolonėles prie kompiuterių, 8GB atmintukus. Geriausiai pasirodę motociklininkai gavo po šalmą. Jį gavau ir aš! Ir dar prie visko - po skanų šakotį ir ledų! Namo parsivežėme taurę!

Mokytis kelių eismo taisykles bei važinėti kliūčių ruožą buvo tikrai verta. Prizai nepakartojami, įspūdžiai išliks ilgam. Žinoma ir įgytos žinios pravers kiekvienam. Mes kitais metais dalyvausime. Dalyvaukite ir jūs!

Viktorija Vareikaitė                  Alizavos pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė