Naujienos
Išvykos į kino filmus

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė labai aktyviai dalyvaudama ekologiniame projekte  „Mes rūšiuojam“ 2017/2018 m.m. gavo 707 eurus – taškus. Mokyklos taryba nutarė už 82 eurus iš projekto partnerio UAB „O,Pen Lietuva“ įsigyti laminavimo popieriaus, už 284 eurus pirkti knygų bibliotekai, o 342 eurus paskyrė kino filmų bilietams 9 projekto partneris UAB „Forum Cinemas“. Spalio mėn. pradžioje organizuotos trys išvykos į kino filmus Babilone (Panevėžys) .

Spalio 1 d.  7-10 klasių mokiniai žiūrėjo Didžiosios Britanijos režisieriaus David Kerr veiksmo komediją „Super Džonis smogia“. Juokėsi ir žavėjosi nuostabia aktoriaus Rowano Atkinsono vaidyba. Slaptasis agentas Super Džonis ( akt. R. Atkinson) suranda ir nukenksmina kompiuterinius įsilaužėlius, bet dirba jis senaisiais metodais.

  

 Spalio 3 d.  1-6 klasių mokiniai žiūrėjo animacinį JAV nuotykių filmą „Nerealieji 2“. Režisierius Brad Bird. Tai istorija apie super- galių turinčią šeimą ir jų ypatingąjį darbą.

   

Spalio 11 d. tėveliai ir mokytojai žiūrėjo lietuvių režisieriaus Mariaus Markevičiaus  dramą „Tarp pilkų debesų“. Filmas pastatytas pagal Rūtos Šepetys romaną „Tarp pilkų debesų“. Knyga yra tapusi „The New York Times“ bestseleriu, išleista daugiau nei 50 šalių. Filmas apie jaunos mergaitės dailininkės žiaurius išgyvenimus tremtyje. Daug filmo vaizdų yra dokumentiniai kadrai.

   

Danutė Miknevičienė, mokyklos bibliotekininkė