Naujienos
Išmoko plaukti

Gegužės, rugsėjo ir spalio mėnesių penktadienius ilgam atsimins Alizavos pagrindinės mokyklos pradinukai. Jie mokyklos autobusu vykdavo į Anykščių miesto baseiną ir ne tik maudėsi, o rimtai mokėsi plaukti! Mokiniai dalyvavo Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“  administruojamoje Anykščių miesto baseino „Bangenis“ vykdomoje programoje – projekte „Mokinių mokymo plaukti ir plaukimo sporto treniruočių organizavimas baseine - 2015“.

  Baseinas „Bangenis“ yra 25 m ilgio, 6 takų, negilus, pritaikytas ne tik mokyti plaukti mokinukus, bet ir tobulinti jų plaukimo įgūdžius. Čia tam yra puikios sąlygos, baseinas aprūpintas puikiomis mokymui ir treniruotėms skirtomis priemonėmis.  Septyniolika  mokyklos pradinukų įvykdė programos kursą, išlaikė baigiamuosius testus ir gavo pirmąjį rimtą tai patvirtinantį pažymėjimą „MOKU PLAUKTI“,  kurį  jiems įteikė ne kas kitas , o pats baseino talismanas – Varliukas.

 Šios plaukymo pamokos buvo labai naudingos mūsų mokiniams ir tikimės, kad jie vasarai atėjus mokės gerai plaukti ir saugiai elgtis vandenyje.

Mokytojos   Asta Balčiūnienė ir Aiva Janušauskienė