Naujienos
Dalyvaujame projekte „Mokyklos eina“: inovatyvūs maršrutai ir ėjimo iššūkis moksleiviams

„Nors kasdien galbūt to ir nepastebime, statistika rodo, jog Lietuvos moksleivių fizinis aktyvumas yra pasiekęs kritinę ribą ir, palyginus su kitų Europos šalių moksleivių judėjimo aktyvumu, Lietuva rikiuojasi tikrai prastose pozicijose. Projekto „Mokyklos eina“ tikslas šią situaciją pakeisti, vaikams ir paaugliams fizinio aktyvumo veiklas pristatant naujai – inovatyviais ir jiems priimtinais metodais“, - sako mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė.

Projekto metų mūsų mokykloje bus įgyvendinamos šios priemonės:

Privatus mokyklos žingsnių iššūkis. Jo tikslas – per tris mėnesius visiems mokyklos mokiniams su programėle „#walk15“ nueiti aplink Žemės rutulį. Daugiausiai žingsnių surinkę moksleiviai bus apdovanoti prizais!
Sukurta interaktyvi mokyklos trasa. Trasa bus talpiname programėlėje „#walk15“.
Vyks sveikatinimo paskaita bei renginys. Renginio metu bus išbandoma mokyklos sukurta trasa, o už nueitus žingsnius moksleiviai su programėle galės nusipirkti vaisių ar daržovių.

Visus moksleivius kviečiame parsisiųsti mobiliąją programėlę #walk15 ir prisijungti prie privataus mokyklos iššūkio. Prisijungimo informacija kiekvieną moksleivį pasiekė per el. dienyno pašto dėžutę.

Taip pat kviečiame prisijungti prie bendros projekto „Mokyklos eina“ grupės soc. tinkle „Facebook“. Norėdami prisijungti, spauskite ČIA.

*Projektas „Mokyklos eina“, kurį įgyvendina UAB „Walk15“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.