Biblioteka
Zujome po knygų mugę ir mes

Pasipylė mūsiškiai kas kur. Jaunimas nulėkė į muzikos salę, kur vyko Aistės Smilgevičiūtės ir Roko Radzevičiaus naujo muzikinio albumo pristatymas. Vyresnieji suskubome užsiimti vietas, kad iš arčiau pamatytume aktores Nijolę Narmontaitę ir Kristiną Kazlauskaitę, garsųjį režisierių Vytenį Pauliukaitį. Labai linksmai pasakojo aktorės apie naująją N. Narmontaitės knygą, Birutė Dambrauskaitė ir Skerstonas netgi uždainavo prancūziškai. Ir gražuolį Radžį pamatėme! Po to suskubome prie audiotekos stendo. Ištarę lemtingąjį slaptažodį „Telia. Daugiau gyvenimo!“ kiekvienas gavome dovanų - modernius ausinukus. Kai kas spėjo sudalyvauti ir audioknygos „Pasaulių karas“ pristatyme. Knygą įgarsino garsusis Algis Ramanauskas.

                      „Švieskime vaikus“ fondas dalijo literatūrinio konkurso nugalėtojų knygutes. Čia pat jų autoriai rašė linkėjimus kiekvienam pageidavusiam.

                      Balkone įsikūrusioje bibliotekų erdvėje sudalyvavome žaidime „Žaliapėdis“, asmenino ekslibriso kūrimo dirbtuvėse, gavome receptų iš literatūrinės vaistinės.

                      Dalyvavome akcijos „Metų knygos rinkimai“ apdovanojimų šventėje. Plojome savo mylimiems skaitytų knygučių rašytojams: Jurgai Baltrukonytei, Nadiai Kovaliovai, Aidui Jurašiui, Selemonui Paltanavičiui, Reginai Morkūnienei.

                      Sužinojome ateinančių metų Knygų mugės temą -,„Skaitau Lietuvą – skaitau pasaulį“, o XIX Knygų mugė vyks 2018 metų vasario 22–25 dienomis.

                      Vaikai dar suspėjo pažiūrėti „Keistuolių teatro“ pasirodymą „Pyp! Pypt!“, o mes klausėmės literatūros kritiko K. Urbos patarimų, kaip sudominti paauglius knyga. Vyko lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vilės Vėl knygos „Pereik tiltą, kvaily!“ pristatymas. Tai knyga apie aštuntokų gyvenimą. Knyga subtiliam skaitytojui.

                      Prisirinkę, prisipirkę pilnus maišus knygų atsisveikinome su 18-ąja Knygų muge.