Biblioteka
VIRTUALI VAIKŲ LITERATŪROS SAVAITĖ

Nuo balandžio 2 iki 9 d. „Vaikų žemė“- literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams- organizavo virtualius susitikimus su 21 rašytoju. Per ZOOM programą galėjo jungtis kiekvienas.

Garsūs Lietuvos knygų kūrėjai: rašytojai, poetai, dailininkai skaitė ištraukas iš mėgstamiausių vaikystės knygų. Vieni skaitė labai įdomias ištraukas, kiti - labai gražiai jas perskaitė, treti -nuoširdžiai atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus, davė smagių kūrybinių užduotėlių, dar kiti - pagrojo ir padainavo.

Populiarusis rašytojas Tomas Dirgėla atskleidė paslaptį, kad rugsėjo mėnesy bus išleista jo sukurta Siaubo knyga. Rašytojas Vytautas V.Landsbergis prasitarė, kad rašo knygą apie katiną. O Marius Marcinkevičius perskaitė ištrauką iš savo dar neišleistos knygos apie tris žmogėdros vaikus: Žmo, Gėdrą ir Pū (pūkelį). Rašytojas Justinas Žilinskas svarstė, kaip jo Gugis galėtų padėti įveikti Koronovirusą.

Virtuali vaikų literatūros savaitė pademonstravo, kad skaitymas – tai ne senamadiška veikla, ar nuobodulys, bet tikrų tikriausias nuotykis.

Danutė Miknevičienė, mokyklos bibliotekininkė