Biblioteka
Skelbiami konkurso nugalėtojai

Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius šiais metais kvietė šeimas, mokyklas, bibliotekas bei visus norinčius kartu švęsti Tarptautinę vaikų knygos dieną: ne tik pasigėrėti Aušros Kiudulaitės specialiai šiai progai nupieštu ir Ingos Dagilės sumaketuotu plakatu, susipažinti su kasmet vis kitos šalies rašytojo siunčiama žinute viso pasaulio skaitytojams ir tiesiog pasimėgauti mėgstamomis knygomis, bet ir skaityti jas, vaidinti, iliustruoti, žaisti, dovanoti vieni kitiems.

Užfiksuotus momentus – piešinius, nuotraukas, tekstus, vaizdo įrašus ar kitokio formato informaciją reikėjo siųsti organizatoriams, o įdomiausiai, išradingiausiai atšventusiems buvo pažadėtas prizas – geriausių metų knygų rinkinys.

Organizatoriai labai džiaugiasi, kad net tokios nepaprastos sąlygos nesugadino šios itin prasmingos šventės, o įvairių būdų švęsti – skaityti, piešti, vaidinti, kepti ir dar daugybę kitų – akimirkas atsiuntė 32 dalyviai, tarp kurių šeimos, bibliotekos, mokyklos, darželiai. Labai dėkojame visiems dalyvavusiems, organizatoriai patyrė daug džiaugsmo nagrinėdami jūsų atsiųstą medžiagą! Linkime, kad neišblėstų noras skaityti, o atvirkščiai – metai iš metų vis augtų ir stiprėtų!

Tačiau kad ir kaip džiaugiamės visų dalyvių sumanymais, konkursas verčia vertinti ir paskelbti nugalėtojus.

Taigi, komisija nusprendė, kad šiais metais šauniausiai pasirodė ir didžiojo konkurso prizo verta:

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos biblioteka ir jos bibliotekininkė Danutė Miknevičienė. Jų entuziazmas, šventimo mastas ir visų bendruomenės narių įtraukimas nepaliko abejingų.