Biblioteka
Pradžia

Esame nedidelė, bet vieninga bendruomenė. Gebame susikoncentruoti bendram reikalui, pasiekiame neblogų rezultatų, organizuojame daug turiningų ir gražių švenčių, patiriame puikių emocijų.

                      Apie pagarbą Knygai, skaitymo kultūrą pradedame kalbėti su pačiais mažaisiais. Nuo 2000-ųjų metų, kiekvieną rugsėjį su vyresniųjų klasių mokiniais pirmokams organizuojame ypatingą pažinties su „Knygų karalyste“ pamoką. Teatralizuotos šventės metu mažyliai supažindinami su bibliotekos taisyklėmis, knygų išdėstymo tvarka, elgesio su Knyga taisyklėmis. Parodome  linksmą vaidinimą iš pačios naujausios  knygutės. Knygos Riteris pakviečia pirmokus iškilmingai priesaikai: „Branginti ir saugoti knygą, neplėšyti, nelankstyti, laiku grąžinti į biblioteką“. Po to vaikai iškilmingai pasirašo formuliaruose, kad pasižada laikytis bibliotekos taisyklių. Pirmokai išsirenka po pirmąją knygą, gauna dovanų po skirtuką ir ... pamilsta biblioteką.

Skaityti vaikus skatina pradinių klasių mokytojos Rima Dyraitė, Aiva Janušauskienė, Asta Balčiūnienė; lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jūratė Kuliukienė ir Stanislava Šarkienė. Organizuojant renginius į pagalbą atskuba dailės mokytoja Audronė Užtupienė, technologijų mokytojas Eimutis Sarsevičius, dorinio ugdymo bei informatikos mokytoja Rasa Šlekienė, klasių auklėtojai. Mūsų iniciatyvas visada palaiko mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas