Biblioteka
5-10 klasių mokinių kalėdinis karnavalas dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai“

Akcijos „Metų  knygos rinkimai“ knygų pristatymas suintrigavo ir mokiniai panoro įsikūnyti į personažus. Burtų keliu pasirinkę knygas, jie daug repetavo ruošdamiesi tapti knygų herojais.

Kalėdinio karnavalo šventėje vyko klasių vaidinimai iš akcijos knygų.

plačiau
 
Susipažino su Metų knygomis

Alizavos pagrindinė mokykla laimėjo paraiškų konkursą paauglių Metų knygos rinkimų knygoms gauti. Džiugu, kad jau sekančią dieną knygos iškeliavo pas skaitytojus.

Gruodžio 10 d. visi 5-10 klasių mokiniai buvo pakviesti į skaityklą išsamiau susipažinti su paauglių knygų trejetuku. Mokyklos bibliotekininkė demonstravo multimedijos ekrane autorių nuotraukas ir pasakojo apie kiekvieną knygą.

plačiau
 
Prasidėjo „Knygų Kalėdos“

Gruodžio 1 d. šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią.  Dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų bibliotekoms!

plačiau
 
Padėkos mokytojams

Mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas už kūrybinį bendradarbiavimą organizuojant šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius įteikė padėkas mokytojoms: Astai Balčiūnienei, Aivai Janušauskienei, Jūratei Kuliukienei, Ritai Mažylienei, Audronei Užtupienei, Vitalijai Mikšienei, Daivai Miciūnienei, Ingai Inapienei.

plačiau
 
Pabėgėliai – pasaulio problema

Geografijos mokytoja Inga Inapienė pakvietė vyresniųjų klasių mokinius ir kolegas mokytojus į atvirą geografijos pamoką „Pabėgėliai – pasaulio problema“. Pamokoje mokiniai aiškinosi sąvokas emigracija, imigracija, pabėgėlis, ekologiniai pabėgėliai. Mokėsi įvardinti, apibūdinti ir analizuoti migracijos rūšis bei nurodyti pabėgėlių migracijos priežastis. Grupėse kūrė plakatus, naudodami veiksnius dėl kurių atsiranda pabėgėliai.

plačiau
 
Mokiniai vaidino knygos herojus

Skaitymui vyresniųjų klasių mokiniai pasirinko ištrauką iš norvego Simono Strangerio knygos „Tie, kurių nėra“. Rašytojas kviečia atkreipti dėmesį į pabėgėlių problemas. Knygos herojai – norvegė Emilija ir ganietis, dokumentų neturintis pabėgėlis, Samuelis. 

plačiau
 
Vaišino daniškais sumuštiniais

Technologijų mokytoja Audronė Užtupienė su 5-6 klasių mokiniais pagamino Daniškus sumuštinius su lašinukais: juoda duona, rūkyti lašinukai ir raugintas agurkas. Šiaurėje -šaltos dienos, ilgos naktys todėl reikia valgyti sočiai. Mokiniai pavaišino visus Šviesos ir žodžio šventės dalyvius savo kulinariniais gaminiais.

plačiau
 
Vaidino nindzes

Alizavos mokiniai susipažino ir su naujaisiais šiandieninių rašytojų herojais. Šviesos ir žodžio šventėje buvo pristatyta Henriko Tammo knyga „Nindzė Timis ir pagrobtas juokas“.

plačiau
 
Garsieji vikingai

Anglų kalbos mokytoja Daiva Miciūnienė su 7 klasės mokiniais paruošė nuotaikingą Šiaurės didvyrių vikingų pristatymą anglų kalba.

                      Barzdoti, apsiginklavę kardais, „vikingai“ anglų kalba pasakojo apie atliktus žygius, apie sudužusius laivus ir mirtinas kovas.

plačiau
 
A. Lindgren herojų šou

Visi vaikai žavisi A. Lindgren herojais Pepe Ilgakojine ir Karlsonu, nes šie turi sustiprintų ypatingų galių. Žinoma, geriau būti stipriems ir gudriems, negu keršyti savo užgauliotojams. Susitapatinti su Pepe ir Karlsonu panoro visi 4 klasės mokiniai. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   20  30  sekantis  >>