Biblioteka
Mufis Jukis - vaikų kūrybos simbolis

Kovo 28 d., atvykęs į mokyklą pasiimti muzikos instrumentų, vaikiškų knygų kūrėjas Paulius Juodišius padovanojo pirmos ir trečios klasės mokiniams įsimintiną dailės ir technologijų pamoką.

plačiau
 
Pauliaus Juodišiaus kūrybinės dirbtuvės

Kovo 13 d. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė sulaukė nepaprasto svečio. Į susitikimą su 1-5 klasių mokiniais atskubėjo vaikiškų knygų kūrėjas Paulius Juodišius. Svečias atsivežė pilną mašiną įvairiausių paties sukonstruotų muzikos instrumentų.

plačiau
 
„Apkabink mokyklos bibliotekininkę/ą!“

Kovo 1 d. - Tarptautinė „Apkabink savo bibliotekininką“ diena. Ta proga „Vaikų žemė“ ir leidykla „Tikra knyga“ pakvietė mokinius ir mokytojus parodyti savo bibliotekininkams, kaip juos myli.  Facebook įvykyje „Apkabink mokyklos bibliotekininkę/ą!“ buvo keliamos nuotraukos, kuriose mokiniai įsiamžino su savo šauniaisiais bibliotekininkais ar bibliotekininkėmis.  

plačiau
 
„Skaitau Lietuvą, skaitau pasaulį“

2018 m Vilniaus knygų mugė nustebino ir renginių gausa, ir milžinišku žmonių srautu. Šeštadienį, šimto pasimatymų dieną, po Litexpo įsikūrusią milžinišką knygų karalystę vaikščiojo ir Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai.

plačiau
 
Gedimino sapno legenda

Pagal Balio Sruogos poemą „Giesmė apie Gediminą“ Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 kl. mokinių dramos būrelis  pastatė lėlių teatriuko spektaklį. Būrelio vadovė – Irmina Puipaitė. Dekoracijas gaminti padėjo dailės ir technologijų mokytoja Audronė Užtupienė. Tai 79 – oji knyga Šimto reikšmingiausių knygų vaikams sąraše.

plačiau
 
„Baltoji varnele, atskrisk, ar ateik!“

Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekos skaitykloje įvyko poezijos šventė – konkursas, skirtas poeto Sigito Gedos 75-mečiui.

plačiau
 
Knygos, dailės ir šokio darna

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius inicijavo visuomenės balsavimą už geriausias lietuvių autorių knygas.2017 m. gegužės 7 d. paskelbtas reikšmingiausių vaikų ir paauglių knygų šimtukas. Šių metų pradžioje išleistas unikalus katalogas  „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. Mokytojų pareiga atskleisti šių knygų moralinę ir meninę vertę.

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos penktokai skaitė 61- ąją šimtuko knygą. Tai K. Kubilinsko eiliuota poemėlė „Ledinukas“ apie Senio Šalčio anūką, labai mėgųsi girtis.

Paskui vyko integruota dailės ir šokio pamoka „Vaizdo ir judesio raiška K. Kubilinsko poemėlėje „Ledinukas“ “. 

plačiau
 
Alizavos mokykloje svečiavosi Ulfopotamijos šalies kūrėjas

Sausio 15 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 1-7 klasių mokiniai susitiko su vaikų rašytoju iš Kauno, Virgiu Šidlausku. Jo knyga „Ulfas ir stebuklinga barzda“ nominuota Metų knygos rinkimams. Tai fantastinė apysaka vaikams apie drąsą ir atsakomybę, apie draugystę ir pasiaukojimą, apie baimę prisipažinti suklydus, apie pasaulio pažinimą ateinantį per pavojus ir pašėlusius  nuotykius.

plačiau
 
„Laimė – skaityti knygas!“

Sausio 10 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pristatė akcijos „Metų knygos rinkimai“ vaikų kategorijos knygas Kupiškio miesto vaikams, susirinkusiems į Kupiškio r. savivaldybės viešąją biblioteką.

plačiau
 
Dosnios septintosios Knygų Kalėdos

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“, šiemet vėl pakvietusios dovanoti naujų knygų savo bibliotekai, buvo sėkmingos. Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekos fondas pasipildė 60 naujų grožinės ir pažintinės literatūros knygų.

Mokyklos bibliotekai knygas dovanojo poetas Vilius Baltrėnas, Šiaurės ministrų biuras, Biržų regioninis parkas, Lietuvos automobilininkų sąjunga, buvusios mokinės Dalė Miknevičiūtė ir Vilė Leščinskienė, mokytojai: Rima Dyraitė, Aiva Jonušauskienė, Audronė Užtupienė, Vitalija Mikšienė, Eimutis Sarsevičius; 5, 7 ir 8 klasių mokiniai, trečiaklasė Agnė Tuskaitė, antraklasiai - Ineta Kucinaitė ir Mindaugas Kernagis. Nuoširdžiai Ačiū jiems!

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  20  sekantis  >>