Biblioteka
Parodos „Kupiškėnai Lietuvos istorijoje“ pristatymas

Spalio 15 d. Alizavos mokyklos mokiniams buvo pristatyta kilnojama paroda „Kupiškėnai Lietuvos istorijoje“.

plačiau
 
Alizavos pagrindinės mokyklos skaitymo skatinimo projekto „Lietuvos šimtmetis ir knygos vaikams“ veikla

Siekdama atkreipti vaikų ir jaunimo dėmesį į vertingas lietuvių autorių knygas Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Lietuvos šimtmetis ir knygos vaikams“. Pirmiausia iš gautų lėšų buvo nupirktos trūkstamos Šimtuko sąrašo knygos. Per visus mokslo metus organizuoti įvairūs renginiai, patraukliais būdais reprezentuojantys Šimtuko knygas ir kviečiantys mokinius jas  perskaityti ir diskutuoti.

plačiau
 
Pamoka, skirta gyvūnų globai

Pirmadienį, spalio 8 d. Alizavos padalinio bibliotekininkė Laimutė Dešrienė suorganizavo pradinių klasių mokiniams pamoką, skirtą gyvūnų globai. Iš pradžių visi pažiūrėjo linksmas nuotraukas apie geriausius vaikų draugus – gyvūnus. Bibliotekininkė Laimutė parodė vaikams anglų rašytojos Holly Webb knygutes apie gyvūnėlius. Tai graudžios ir pamokančios istorijos apie gyvūnų, kurių niekas nenori priglausti, išgyvenimus.

plačiau
 
Grybai ir literatūra

Spalio 1 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojos, Jūratė Kuliukienė ir Renata Ulinskienė, pakvietė į atvirą integruotą biologijos ir lietuvių literatūros pamoką 8 klasėje „Pasivaikščiojimas po grybų šalį“. Pamokos uždaviniai buvo: išnagrinėti grybo sandarą, dauginimąsi, biologinius ypatumus ir susipažinti su klasikų, kurie rašė apie grybus, knygomis. Bendras tikslas – ieškoti temos bendrysčių ir įdomybių.

plačiau
 
Mokiniai žiūrėjo spektaklį „Melagių pilis“

Rugsėjo 19 d. 4-6 klasių mokiniai žiūrėjo Naisių teatro aktorių spektaklį „Melagių pilis“, pastatytą pagal to paties pavadinimo Vytautės Žilinskaitės knygutę.

plačiau
 
Pirmokai prisiekė branginti knygą

Rugsėjo 13 d. Alizavos pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniai – Roberta ir Dovydas- buvo pakviesti į biblioteką. Bibliotekininkės Laimutė ir Danutė supažindino vaikus su elgesio bibliotekoje taisyklėmis, pamokė, kaip reikia išsirinkti knygutę, kur jos ieškoti, kur užsirašyti, kaip elgtis su knygute, kaip naudotis skirtukais, kada grąžinti į biblioteką. 

plačiau
 
Pokalbis bibliotekoje apie eiles, surinktas iš pakraščių

Rugsėjo 12 d. Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekoje įvyko miestelio bendruomenės susitikimas su kunigu - poetu Justu Jasėnu.

plačiau
 
Teatro istorijos pamoka Alizavos mokyklos sode

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė naujuosius mokslo metus pradėjo prasmingu renginiu. Rugsėjo 4 d. mokyklos sode įvyko teatro „Teatriukas“ spektaklis „Žalia gyva“.

plačiau
 
„Čir vir vir pavasaris“

Birželio 11 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai sipažino su dar viena Šimto reikšmingiausių knygų Lietuvai ir vaikams knyga- folkloristo Kazio Grigo smulkiosios lietuvių tautosakos rinkiniu „Čir vir vir pavasaris“. 

plačiau
 
Linksma vaikystės šventė

Birželio 2 d. Rokiškio r. Lailūnų kaimo bendruomenės kiemelyje organizuotoje Vaikų gynimo dienai skirtoje šventėje dalyvavo ir Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  sekantis  >>