Biblioteka
Meno darbai „Plaukia laivelis į tolimą šalį“

Dailės ir technologijų mokytojos metodininkės Audronės Užtupienės pamokyti origami technikos priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai lankstė popierinius laivelius. Vienoje pusėje ant laivelio borto užrašė namų uosto pavadinimą, kitoje – uosto, į kurį keliaujama, pavadinimą. Mokiniai kūrė rato istorijas, į kokias šalis pasaulyje, o gal ir visatoje, keliauja šie laiveliai. 5–8 klasių mokiniai taip pat sukūrė gražius kūrybinius darbelius su origami laiveliais. Iš mokinių laivelių sukurtos meninės instaliacijos mokyklos koridoriaus nišose.

plačiau
 
Virtuali geografijos pamoka apie keliones

 Geografijos mokytoja metodininkė Inga Inapienė pakvietė 6–10 kl. mokinius į virtualią kelionę  aplink pasaulį, po Šiaurės Europos šalis (Švediją, Suomiją, Norvegiją, Islandiją, Daniją, Farerų ir Alandų salas) bei pasiūlė nuotolinę užduotį – surasti namuose egzotišką daiktą iš tolimos šalies ir rašinyje papasakoti jo atsiradimo istoriją.

plačiau
 
Kūryba pagal Metų plakatą

Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojos (vyresn. lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Kuliukienė, vyresn. anglų kalbos mokytoja Daiva Miciūnienė) pasiūlė mokiniams tokias nuotolines užduotis – parašyti pamąstymus pagal Metų plakatą lietuvių ir anglų kalbomis. Šiaurės šalių literatūros savaitės plakatas šiais metais – ypatingai spalvingas ir gražus. Plakatą nupiešė iliustratorė Anni Wikberg iš Alandų salų.

plačiau
 
„Šiaurės šalių literatūros savaitė 2020

Nuvilnijo nubangavo „Šiaurės šalių literatūros savaitė 2020“, pasiūliusi pakeliauti po pasaulį su vertingomis knygomis, pakvietusi susimąstyti, kokia kiekvieno atsakomybė būti pasaulio piliečiu? Pakvietusi ieškoti išradingiausių būdų joje dalyvauti sudėtingomis visuotinio karantino sąlygomis.

plačiau
 
Mokiniai dalyvauja knygų pristatymo konkurse

Alizavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai skaitymo skatinimo būrelio metu perskaitė ir iliustravo Selemono Paltanavičiaus knygutę „Sniego žmogelių žiema“. Sukurtas filmukas „Knyga apie smagią žiemą“ išsiųstas Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekai, kuri organizuoja respublikinį knygų pristatymo konkursą.

3 klasės mokiniai ir 5 klasės mokinės Eiva Balčiūnaitė ir Ineta Kucinaitė perskaitė M.Zarembos knygą „Užburtas namas“. Sukurtas filmukas „Skaityk ir įmink paslaptingo namo mįslę“ taip pat išsiųstas konkurso organizatoriams.

 
 
Pirmoji pirmaklasių pamoka bibliotekoje

Rugsėjo 18 d. Alizavos pagrindinės mokyklos pirmaklasiai apsilankė bibliotekoje. 

plačiau
 
Floristikos ir senosios fotografijos pažinimo užsiėmimai

Saulėtą rugsėjo 12 dieną viešėjome Palėvenės vienuolyne. Mus pasitikusi Kupiškio etnografijos muziejaus specialistė Giedrė paaiškino, kad visus dienos darbus skirsime garsios Kupiškio krašto menininkės - dailininkės ir fotografės - Veronikos Šleivytės pagerbimui.

Senoji dailininkė Veronika savo piešiniuose įamžino gamtos grožį. Labiausiai ji mėgo piešti gėles. Profesionalios floristės pamokoje gaminome linksmas  vazeles, o iš spalvotųjų jurginų sukūrėme gražias puokštes.

plačiau
 
Rudeninės poezijos terapija

Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekos koridoriaus nišoje bibliotekininkės Danutės sukurtoje meninėje kompozicijoje besipuikuojantis Justino Marcinkevičiaus eilėraštis apie paskutines karštos vasaros dienas (iš niekur nespausdinto rankraščio) kviečia bibliotekos lankytojus atsipalaiduoti ir pasimėgauti poezija.

plačiau
 
Praeities vertybės ateities kartoms

Rugsėjo 5-6 dienomis vykusio dailės plenero „ Praeities vertybės ateities kartoms“ dalyvių darbai eksponuojami bibliotekos koridoriuje. 

plačiau
 
Geriausios 2019 metų vaikų ir paauglių knygos – Alizavos mokyklos bibliotekoje

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos biblioteka, laimėjusi IBBY Lietuvos skyriaus konkursą „Renginiai Tarptautinei vaikų dienai“, sulaukė dovanos - geriausių 2019 metų vaikų ir paauglių knygų rinkinio. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  sekantis  >>