Biblioteka
Lėlių teatriuko pergalės

Su šiuo spektakliu mokiniai dalyvavo Kupiškio rajono „Molinuko teatro“ konkurse. Užėmė I vietą ir atstovavo Kupiškio rajonui Anykščiuose vykusiame regioniniame šio konkurso ture. 

plačiau
 
Mokykloje kvepėjo čiobreliais

O paskui pakvipo vasara, mėlynėmis, avietėmis, čiobreliais. Sklaidėme naujausiąją rašytojos knygutę, Edukologijos leidyklos dažais kvepiantį  „Čiobrelių dvarą“. Grožėjomis žaismingomis iliustracijomis ir eilutėje laukėme,  kol autorė įrašys gražius  palaiminimo skaityti žodžius. 

plačiau
 
Susitikimas su rašytoja, žurnaliste, vaikų literatūros tyrinėtoja Gintare Adomaityte

Kovo 20 d., ketvirtadienį, 13 val.

Alizavos mokyklos aktų salėje

literatūrinė popietė:

susitikimas su rašytoja, žurnaliste,                        vaikų literatūros tyrinėtoja                             Gintare Adomaityte

 
 
Jeruzalėje ir Alizavoje- 2 kartus!

Pirmieji Doloresos Kazragytės ištarti žodžiai: „Jeruzalėje ir Alizavoje- 2 kartus!“

Pirmąjį kartą Alizavos mokykloje Doloresa svečiavosi spalio 18 dieną. Tada ji bendruomenei pateikė savo edukacinę programą „Su pasaka ir meile per gyvenimą“. Pavergė žiūrovus savo vaidyba. Kiekvienas aktorės skaitomas kūrinys- mažytis spektakliukas salėje sukeliantis juoko pliūpsnį ir tikras ovacijas. Šį kartą Doloresa buvo kitokia. Ji papasakojo apie kelionę po Šventąją žemę, kurioje lankėsi lapkričio mėnesį. Apie tai, kaip net devynis kartus pasinėrė į žalsvai rudą Jordano vandenį spėjamoje krikšto vietoje. Kaip dainavo kupranugariui į ausį ir kaip šis dėkingai apžiojo ranką storomis šiltomis lūpomis (pabučiavo!). Apie dvasinius išgyvenimus nuošalioje akmeninėje koplyčioje.

                      „Niekas kitas taip gerai nepaskaito Jurgio Gimberio kūrybos, kaip jis pats“, - rašytoją satyriką pristatė redaktorė Dalia. Rimtu veidu skaitė Jurgis savo kūrybą,- apie gyvenimo kasdienybę, apie meilę; apie buto remontą, apie Archimedo dėsnį- o kiekvieną jo žodį lydėjo žiūrovų juokas.

 

plačiau
 
Paskatinamasis prizas įteiktas ir alizavietei Dalei Miknevičiūtei.

Vasario 23 dieną grupelė mūsų mokyklos mokinių viešėjo Vilniaus knygų mugėje. Dalyvavome Kazio Sajos knygos „Liepsnojanti“ pristatyme. Apie savo knygą kalbėjo rašytojas Kazys Saja, literatūros kritikas Kęstutis Urba, renginį vedė LRT laidų vedėja Palmira Galkontaitė. Mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo Europos Komisijos viktorinoje apie Europos parlamentą ir pelnė puikius prizelius. Dalyvavome akcijos „Metų knygos rinkimai“ uždarymo šventėje, kurioje buvo paskelbti visų kategorijų nugalėtojai.Kalbėjo Ingrida Vizbaraitė- „Karžygiuko istorijos“ autorė ir Andrius Tapinas „Vilko valandos“ autorius. Buvo paskelbti ir apdovanoti recenzijų konkurso nugalėtojai.  Paskatinamasis prizas įteiktas ir alizavietei Dalei Miknevičiūtei. 

plačiau
 
Doloresa Kazragytė ir Jurgis Gimberis!

Vasario 20 d. 11 val. susitiksime su

aktore ir knygų autore Doloresa Kazragyte

 ir rašytoju humoristu Jurgiu Gimberiu!

 

 

 

plačiau
 
Sušildė linksmos knygos

Iki 20 laipsnių spustelėjęs šaltukas išgąsdino mažuosius mokinukus ir daugelis jų pasiliko šiltose lovose. Nepabūgę šalčio ir atskubėję į mokyklą, išlošė. Po pamokų bibliotekos skaitykloje vyko vaikų Metų knygos rinkimai.

plačiau
 
Nuoširdžiai AČIŪ Knygų Kalėdų bičiuliams!

Nuoširdžiai AČIŪ Knygų Kalėdų bičiuliams!

 

Reginos ir Romo Balnevičių šeimai

 

Mokytojai Daivai Pūkienei

 

Mokytojai Angelei Medelinskienei

 

Mokytojai Romaldai Likienei

 

Kupiškio L.Stuokos Gucevičiaus gimnazistei Dalei Miknevičiūtei

 

Imantui Meškeliui – 1 klasė

 

Auridui Meškeliui – 2 klasė

 

Jonei Baradinskaitei- 2 klasė

 

Matui Paslauskui- 2 klasė

 

Ugnei Užusienytei- 3 klasė

 

Rusnei Baliūnaitei- 4 klasė

 

Eladai Paslauskaitei- 4 klasė

 

Mildai Balnevičiūtei- 4 klasė

 

Rugilei Kigaitei- 7 klasė

 

Livetai Užusienytei- 8 klasė

 

Klementinai Pūkaitei- 10 klasė

 

Šie asmenys padovanojo bibliotekai 30 naujų vertingų knygų!

 

 

 

 

plačiau
 
Pasakų stebuklai

Gruodžio 20 d. nuo pat ryto prasidėjo Pasakų stebuklai. Su gražiąja Brolių Grimų pasaka (Snieguolė ir septyni nykštukai“ visus pasveikino mažieji artistai (vadovė Romalda Likienė). Po poros valandų pradinukų vaidinta maža pikta ragana virto didele ir baisia, kuri „ Seniai kurpė planą, kad nereikia švenčių jokių!“. Tačiau visus išgelbėjo geroji ir gražioji Pelenė. Vargšelė taip troško visiems padovanoti smagias Kalėdas, kad išpildė pačius keisčiausius pamotės raganos prašymus. Pamotės raganos pageidavimu scenoje ir asilas grojo, ir šuo uždainavo, ir rudoji laputė šmirinėjo, ir gėlės žydėjo, ir varlės kvarksėjo, ir gandras ant vienos kojos stovėjo, ir princai iš viso pasaulio šalių susirinko. Galiausiai ragana atlyžo ir leido Pelenei skelbti puotą, bet „su sąlyga viena, kad ji toj puotoj bus pirmoji ponia“. Ragana ragavo Stebuklingus valgius, Pasakiškais gėrimais užsigerdama ir linksmus žaidimus su vaikais žaidė. 

plačiau
 
Padovanok bibliotekai knygą!

Gruodžio 18 - 20 d.

mokykloje akcija-

 

„Dovanoju bibliotekai knygą!“

 

Turi naują

gražią

 įdomią

 vertingą

 knygą

ir tu ją jau perskaitei, ji tau nebereikalinga?

 

Padovanok mokyklos bibliotekai!

Tegu ja džiaugiasi visi!

 

Bibliotekininkė lauks Jūsų knygučių kiekvieną pertrauką!

 

 

Tegul knyga suartina mus ir įkvepia dalytis gerumu !

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  25   26   27   28   29   30   31   sekantis  >>