Biblioteka
Apie Vaikų Metų rinkimų knygas

Pirmučiausia šias knygas perskaitė penkios mūsų bendruomenės išradingosios šeimos. Skaitė jas ne vieną vakarą, visi, susėdę po darbų, ieškodami pagrindinės minties, galvodami, kaip įdomiau ją perteikti kitiems, neskaičiusiems knygos.

plačiau
 
XXVI-ieji Prano Mašioto skaitymai

Seminaras vyko 2014 gruodžio 12 d. Vilniaus mokytojų namų svetainėje. Organizatoriai- Lietuvos nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centras ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.

plačiau
 
Susitiko su populiariausios knygos autoriumi

Gruodžio 10 d. į Kupiškio viešąją biblioteką moksleivius sukvietė projekto „Skaityti- tai nuolat tobulėti“ baigiamasis renginys. Projekto metu 5-8 klasių mokiniai susipažino su naujausia lietuvių rašytojų kūryba. Buvo renkama ir labiausiai paaugliams patikusi knyga, ja tapo Dariaus Rekio apysaka „Viską susapnuoti dar kartą“. Sugužėję į viešosios bibliotekos didžiąją salę jaunieji skaitytojai bendravo su pačiu jos autoriumi.

plačiau
 
Knygų Kalėdos

Visus visus visus kviečiame dalyvauti kilnioje Knygų Kalėdų akcijoje!

 
 
Kupiškio rajono mokyklų bibliotekininkių metodinis užsiėmimas

Gruodžio 8 d. 10 val. L. Stuokos Gucevičiaus gimnazijos bibliotekoje įvyko Kupiškio r. mokyklų bibliotekininkių metodinis susibūrimas „Šventinis rytmetys“. 

plačiau
 
„Ledlaužis“ Alizavos mokykloje

Į Siaubo kambarį jos buvo kviečiamos užeiti po vieną. Čia kiekviena turėjo paridenti burtų kauliuką ir atlikti iškritusią užduotį: suvaidinti degančią žvakę, pagiedoti gaidžio balsu, pabučiuoti Siaubo kambario valdovą ir t.t. Įvykdžiusios burto reikalavimą, keliavo į eilėraščio kūrimo dirbtuves. Čia joms pagal duotą pradžią reikėjo eiliuoti tekstą toliau.

plačiau
 
Populiariausių knygų BANKAS

Paskutinį,  lapkričio  mėnesį, daugiausia skaitytojų balsų sulaukė Dariaus Rekio knyga „Viską susapnuoti dar kartą". 

plačiau
 
Vaikai ir informacinės technologijos

Lapkričio 21dieną, mes, 7 Kupiškio rajono mokyklų bibliotekininkės, dalyvavome „Litexpo“ parodų rūmuose vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Ar mokytojas tebėra vedlys? Apie medijų ir IT raštingumą: suaugusiųjų ir moksleivių vaidmenys.“ 

plačiau
 
Populiariausių knygų BANKAS

Nepastebimai prabėgo projekto „Skaityti – tai nuolat tobulėti" antrasis mėnuo. Kaip žinote, projekto lėšomis buvo nupirkti šeši lietuvių autorių knygų rinkiniai, kurie iškeliavo į Noriūnų, Subačiaus, Skapiškio, Šepetos bibliotekas, Alizavos pagrindinę mokyklą bei P. Matulionio progimnaziją. V–VIII klasių mokiniai jas aktyviai skaitė visą spalio mėnesį ir balsavo viešosios bibliotekos svetainėje www.kupiskiovb.lt už labiausiai patikusią knygą. Daugiausia skaitytojų balsų vėl sulaukė Vytauto V. Landsbergio apysaka „Varlė bunkeryje" Ji ir tapo populiariausia spalio mėnesio knyga.

Mes labai džiaugiamės, kad sulaukėme nemažai atsiliepimų apie perskaitytas knygas. Norime padėkoti visiems skaičiusiems ir rašiusiems, o taip pat mokytojams, bibliotekininkams, kurie skatino aktyviai įsijungti į projektą.

plačiau
 
Šiaurietiška Trolių Mumių šventė

Šiaurietišką Trolių Mumių šventę viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bičiuliams – Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos, P. Matulionio progimnazijos mokiniams bei darželinukams, kuri vyko viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje, padovanojo mokiniai aktyvistai iš Alizavos pagrindinės mokyklos. Minint Šiaurės šalių bibliotekų savaitės paskutiniają dieną, kurios šių metų tema „Troliai šiaurėje", alizaviečiai atvyko su įdomia programa pasidžiaugti su visais ir supažindinti artimiau su Troliais bei jų gyvenimu.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  22   23   24   25   26   27   28   30  sekantis  >>