Biblioteka
Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymo šventėje

Šių metų Nacionalinės bibliotekų savaitės tema „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų“. Pirmoji diena skirta Kristijono Donelaičio „Metų“  skaitymams.

Alizavos mokyklos lėlių teatriukas dalyvavo Kupiškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotoje šventėje. Mokiniai visus susirinkusius pradžiugino savo puikiu spektakliu „Pasaka apie šūdvabalį“, pagal Kristijoną Donelaitį.

 
 
46-ajame Lietuvos jaunųjų filologų konkurse ir alizavietė!

Džiugu, kad šiųmetiniame jaunųjų filologų konkurse dalyvavo ir buvusi mūsų mokyklos mokinė, dabar gimnazistė, Dalė Miknevičiūtė.  Konkursui ji pateikė publicistinį kūrinį „Mokinio užrašai“.

plačiau
 
Mažųjų knygų bičiulių festivalis

Jau kelintą mėnesį vyksta „Mažųjų knygų bičiulių festivalis“. Festivalis skirtas motyvuoti vaikus skaityti lietuviškas vaikiškas knygeles. Vaikai dalyvauja skaitymuose bei rengia spektaklius pagal pasirinktas Prano Mašioto pasakas. Kiekvienas festivalyje dalyvausiantis vaikas gaus dovanų penkias Prano Mašioto knygeles. 

 

Pasigrožėkite Alizavos mokyklos dramos būrelio gražiu darbeliu!

 

Štai nuoroda:

 

https://www.facebook.com/SvieskimeVaikus?fref=ts  

plačiau
 
Alizaviečiai- Tarptautinės vaikų knygos dienos šventėje

Alizavos mokyklos 5-10 klasių mokinių delegacija dalyvavo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus organizuotoje vaikų Knygos dienos šventėje Panevėžyje.

plačiau
 
Lėlių teatriuko pergalės

Su šiuo spektakliu mokiniai dalyvavo Kupiškio rajono „Molinuko teatro“ konkurse. Užėmė I vietą ir atstovavo Kupiškio rajonui Anykščiuose vykusiame regioniniame šio konkurso ture. 

plačiau
 
Mokykloje kvepėjo čiobreliais

O paskui pakvipo vasara, mėlynėmis, avietėmis, čiobreliais. Sklaidėme naujausiąją rašytojos knygutę, Edukologijos leidyklos dažais kvepiantį  „Čiobrelių dvarą“. Grožėjomis žaismingomis iliustracijomis ir eilutėje laukėme,  kol autorė įrašys gražius  palaiminimo skaityti žodžius. 

plačiau
 
Susitikimas su rašytoja, žurnaliste, vaikų literatūros tyrinėtoja Gintare Adomaityte

Kovo 20 d., ketvirtadienį, 13 val.

Alizavos mokyklos aktų salėje

literatūrinė popietė:

susitikimas su rašytoja, žurnaliste,                        vaikų literatūros tyrinėtoja                             Gintare Adomaityte

 
 
Jeruzalėje ir Alizavoje- 2 kartus!

Pirmieji Doloresos Kazragytės ištarti žodžiai: „Jeruzalėje ir Alizavoje- 2 kartus!“

Pirmąjį kartą Alizavos mokykloje Doloresa svečiavosi spalio 18 dieną. Tada ji bendruomenei pateikė savo edukacinę programą „Su pasaka ir meile per gyvenimą“. Pavergė žiūrovus savo vaidyba. Kiekvienas aktorės skaitomas kūrinys- mažytis spektakliukas salėje sukeliantis juoko pliūpsnį ir tikras ovacijas. Šį kartą Doloresa buvo kitokia. Ji papasakojo apie kelionę po Šventąją žemę, kurioje lankėsi lapkričio mėnesį. Apie tai, kaip net devynis kartus pasinėrė į žalsvai rudą Jordano vandenį spėjamoje krikšto vietoje. Kaip dainavo kupranugariui į ausį ir kaip šis dėkingai apžiojo ranką storomis šiltomis lūpomis (pabučiavo!). Apie dvasinius išgyvenimus nuošalioje akmeninėje koplyčioje.

                      „Niekas kitas taip gerai nepaskaito Jurgio Gimberio kūrybos, kaip jis pats“, - rašytoją satyriką pristatė redaktorė Dalia. Rimtu veidu skaitė Jurgis savo kūrybą,- apie gyvenimo kasdienybę, apie meilę; apie buto remontą, apie Archimedo dėsnį- o kiekvieną jo žodį lydėjo žiūrovų juokas.

 

plačiau
 
Paskatinamasis prizas įteiktas ir alizavietei Dalei Miknevičiūtei.

Vasario 23 dieną grupelė mūsų mokyklos mokinių viešėjo Vilniaus knygų mugėje. Dalyvavome Kazio Sajos knygos „Liepsnojanti“ pristatyme. Apie savo knygą kalbėjo rašytojas Kazys Saja, literatūros kritikas Kęstutis Urba, renginį vedė LRT laidų vedėja Palmira Galkontaitė. Mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo Europos Komisijos viktorinoje apie Europos parlamentą ir pelnė puikius prizelius. Dalyvavome akcijos „Metų knygos rinkimai“ uždarymo šventėje, kurioje buvo paskelbti visų kategorijų nugalėtojai.Kalbėjo Ingrida Vizbaraitė- „Karžygiuko istorijos“ autorė ir Andrius Tapinas „Vilko valandos“ autorius. Buvo paskelbti ir apdovanoti recenzijų konkurso nugalėtojai.  Paskatinamasis prizas įteiktas ir alizavietei Dalei Miknevičiūtei. 

plačiau
 
Doloresa Kazragytė ir Jurgis Gimberis!

Vasario 20 d. 11 val. susitiksime su

aktore ir knygų autore Doloresa Kazragyte

 ir rašytoju humoristu Jurgiu Gimberiu!

 

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   sekantis  >>